JUKKA VIHREÄLÄ !

Iljettävä rikollinen ja tyypillinen keskustan uusintarikollinen joka syö sinun pöydässäsi.

Ukko oklisi pitänyt tuomita kuoleman rangaistukseen varoitukseksi mulle samanlaisilkle konnille..
464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vihriälä sanoi, ettei hän ole mitään henkilökohtaista etua saanut syytteisiin viitaten.

Äänestä

Ukko on nussinut monet rahat.............. katso naama........tyypillinen lakritsavarkaan otsa.

Äänestä

Kepu pettää _A-I-N-A_!

Äänestä
  • ---maanantaina, tiistaina....jne..?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuhteetonNunna kirjoitti:

Iljettävä rikollinen ja tyypillinen keskustan uusintarikollinen joka syö sinun pöydässäsi.

Ukko oklisi pitänyt tuomita kuoleman rangaistukseen varoitukseksi mulle samanlaisilkle konnille..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu