autofiksauspaikka

3tien varres relicompin kohdas. mimmosia kokemuksia muilla? Itellä jäi auton pesusta vaan paha mieli. Laiskaa porukkaa ja ylihinnoiteltua omasta mielestäni. kuittia myös vaikea antaa
6319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hyvää jälkeä tekee ja ilman kuittia saa halvelmmalla

Äänestä
  • Joo, Mitä noista kuiteista piittaa, jos vaihtoehtona on, kuitti 100 ekua, ei kuittia 60 ekua. Paikas en ole käyny, mutta yleinen käytäntö uuden-kurikan alueen yrityksissä..

    Äänestä

Hamppu haisoo ohiajaes..en suosittele

Äänestä
  • Niihaisoo. Olisko sivubisnes autojen pesujen ohella?

    Äänestä

Onko siellä huumeveikko?

Äänestä

oli se autofiksaus myös kauppalehres protesti/velkomustuomio listalla. Oli jättäny maksuja maksamatta. Ei ihme että firmas rahaa kun ei kuittia saa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Idearikas kirjoitti:

3tien varres relicompin kohdas. mimmosia kokemuksia muilla? Itellä jäi auton pesusta vaan paha mieli. Laiskaa porukkaa ja ylihinnoiteltua omasta mielestäni. kuittia myös vaikea antaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu