Heterot kateellisia kun maahanmuuttovastaiset

puolustavat homoja.
673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lääkkeet...

Äänestä

En ymmärrä, miksi tämä sateenkaari porukka niin äänekkäästi haluaa muslimeja suomeen. Kai te ymmärätte, mitä mieltä muslimimaissa ollaan homoudesta?

Äänestä

Eikös me puolustettu aika huonosti homoja kun niin saatanan monta niistä kuoli?

Ja ei sulle sit tullu missään vaiheessa mieleen, et ehkä me ei niinkään puolusteta homoja vaan tuomitaan msulimin tekemä terroriteko? :)

Homo tai ei, niin ei suinkaan sunkaan mielestä ketään ihmistä saa tostanoinvaan syyttä tappaa?!
(Ja jos joku muistaa nyt ne mun kommenttini isisläisistä, niin lukekaahan tarkempaa! Mä en pidä tota rottalaumaa lähellekään ihmisinä!)

Äänestä

Ei mikään tappaminen voi olla hyväksyttyä. Varsinaiset julistetut sodat ovat asia erikseen, valtiot ovat virallisesti antaneet "luvan" sotilaille siihen.
Kyllä tuollaiset teot kuten orlandossa pitää ehdottomasti tuomita, olkoon uhrit keitä tahansa.
Maahanmuuttokriitikot vain puolustavat ihmisyyttä, kun tuomitsevat veriteon. Tyhmää sekoittaa mitään kateuksia näihin asioihin.

Äänestä

Hyökkääköhän myös stadissa sitten hurskas oikeaoppinen sharia vaimonhakkaaja eli kohta varmaan nuhtelu nimikkeellä myös kulkuetta vastaan ja taas itse aseesta löytyy syy.

Äänestä

Suvat kannattavat näköjään homojen tappamista. Me rasistit sanomme: live and let live.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2000luvulla kirjoitti:

puolustavat homoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu