Koulukiusaajan lähtöpassit

Koulukiusaaja Nato-Stubb lensi kuin leppäkeihäs, eikä kukaan jäänyt koulukiusaajaa suremaan.

Ylipäänsä Natossa itsessään on vahvoja koulukiusaajan piirteitä.

Tämän vuoksi Nato houkuttelee juuri koulukiusaajia henkilöinä.

Pikkuhiljaa nämä kiusaajat poistuvat......
786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Stubb oli VVM ja hänen rinnallaan olet pelkkä kuppainen Venäjänpska!

Äänestä

Hyvä että lähti kiusaamaan joitakin muita kuin Suomen kansaa.

Eiköhän työnantajansa, maailman suurin roisto George Soros, keksi koulukiusaajalle uuden työpaikan.

Stubb on itse asiassa yhtä kiva kuin kirvelevä rupi perseessä.

Äänestä
  • Tosi on. Stubb on kuin rupi perseessä.

    Onneksi rupi on nyt eliminoitu.

    Äänestä

  • Stubb on vielä nuori mies ja tulee olemaan rupi Tiltujen perseessä vielä ymmeniä vuosia1 Tuskanne on huvittavaa:-)

    Äänestä

Stubb oli kouluaikoinaan vittumainen poika. Koulukiusaaja pahimmasta päästä. Leuhka ja omahyväinen. Kuten Jan Vapaavuorikin, joka sai tuomionkin huliganismista.
Samoin toinen mulkku Jari Sarasvuo. Teddy-poikana rock'a billy-sankarina potki monta rappioalkoholistia sairaalaan ja poltti usean pitkätukkaisen "hämyhipin" hiukset.
Sellaisia poikia, velikultia! Saatana!

Äänestä

Stubb on vittumainen jätkä ja niin tyhmä että sai fudut kokoomusjohdosta ja hallituksesta.

Äänestä

Saas nähä miten nettikiusaamisen käy.

Kiisaaja-Stubbilla on kiusaaja-nettitrolli, joka vakoilee, kyttää, vainoaa Natoa ja, Stubbia, Sauli Niinistöä vastustavia ja kiusaa niitä netissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hallavalia kirjoitti:

Koulukiusaaja Nato-Stubb lensi kuin leppäkeihäs, eikä kukaan jäänyt koulukiusaajaa suremaan.

Ylipäänsä Natossa itsessään on vahvoja koulukiusaajan piirteitä.

Tämän vuoksi Nato houkuttelee juuri koulukiusaajia henkilöinä.

Pikkuhiljaa nämä kiusaajat poistuvat......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu