VIHTI: NORDEALLA ON POLIISIN VERTA KÄSISSÄÄN

3119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miten pankki voi varastaa tililtä rahaa.

Äänestä

Rahat pitää aina siirtää Panamaan.

Äänestä

polliisi hätiköi, pittee ottaa raahallisesti eikä provosoida raa,alla käskyttämisellä, vai antoiko johto määräyksen että ammuttava heti kun saa tähtäimeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


WETGAWETRAWE kirjoitti:

http://www.vanhemmat.com/keskustelu/viewtopic.php?f=34&t=8484&start=30&sid=132157727eec93bf98b6d3786c87d7b3

SILLÄ LAILLA NORDEA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu