Kokemuksia serkkuseksistä?

Kaduttiko jälkeenpäin? Entä oliko kiusallista tavata serkkua myöhemmin sukujuhlissa? Miten saitte serkkulikan suostuteltua panoon?
124493
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

On kokemusta, ei kaduta eikä ole kiusallista, koska tunnetaan hyvin.

1Äänestä

Mulla kävi niin, että serkkulikka suostutteli eikä kaduta.

1Äänestä

On siinä miimuleenalle ihmettelemistä. Minkä lapsena oppii sen vanhana taitaa

Äänestä

Seurusteltu 3 vuotta ja julkisesti. Ei hävetä.

Äänestä
  • sama täälä justiin kirjoitin asiasta :)

    Äänestä

Olen täysin ihastunut äitini serkkuun (26v mies) ja toivon että hänkin jossain vaiheessa huomaisi minut. Ei olla läheisiä, kun ei olla edes serkkuja, joten en usko että seksillä olisi haitallisia vaikutuksia... Sitä odotellessa ;)

Äänestä
  • No kun täytät 18 niin sen kun menet ja sa sanot "noniin setänen. Olis suuta, pillua ja peppureikää, että mihin upotetaan?"

    Hän on kuitenkin mies niin ei tasan varmasti seksistä kieltäydy ellei ole homo.

    Äänestä

  • MrLoveDoctor kirjoitti:

    No kun täytät 18 niin sen kun menet ja sa sanot "noniin setänen. Olis suuta, pillua ja peppureikää, että mihin upotetaan?"

    Hän on kuitenkin mies niin ei tasan varmasti seksistä kieltäydy ellei ole homo.

    16v riittää.

    Äänestä

Ihanaa ollut kaiken aikaa. Ihteäni vanhemman serkkupojan kansa on homosteltu nuoresta pitäin. IHANAA puuhaa. Se ei kuulu kelleen muulle eikä oo keltään pois.

Äänestä

Serkkupojan kans homosteltiin vuosia nuorempana. Oli ihanaa. Niin ihana Serkkupoika. Nykyään ei enää musta tykkää, on löytänyt paremmat kaverit vissiin. Kadu en hetkeäkään, niin kivaa oli. Rakastan serkkuani yhä, vaikka hän ei muhun mitään yhteyttä piä :(

Äänestä

Ei kaduta. Ottaisin uusiksi koska vaan.

Äänestä

Serkkupojan kanssa leikittiin nuorena. Hän oli muutaman vuoden vanhempi ja jo hyvin kehittynyt, kun aloitettiin. Oli kiehtovaa. Tykkäs maistaa mun silloin vielä pientä pippeliäkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


serkku_herkku_mielessä kirjoitti:

Kaduttiko jälkeenpäin? Entä oliko kiusallista tavata serkkua myöhemmin sukujuhlissa? Miten saitte serkkulikan suostuteltua panoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu