Juhannuksena tuuttaan muuten varattua

Yhdestä on jo sovittu, hän tulee Luhurikassa mun autolle kun ukko ryyppää normaaliin tapaan.
Paria muutakin odotan saapuvaksi, sellaisia mitä olen myös jo kirnunnut.
Kortonkia en käytä, joten jos palaa pohjaan, niin joku muu maksaa.
9455
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

jaha vanhallapojalla on jussi jo alkanut katto ettei äitis luje näitä juttuja mitä kirjoittelet tänne.....

Äänestä

Harhoja voi hoitaa lääkkeillä....

Äänestä

Kyllä menee taas lapselliseksi nämä jutut.

Äänestä

HyvääJussia ja muistakaa toisianna n...uoruuren innolla! Mutta senverta että vähä kattoositta kuitenki mihinä sitä kärsää uitatta ku monikulttuurisuus rikastaa sukupuolitaurit kuitenki uusiin lukemiin! EIKÄ SITTE MITÄÄ PERSEELYÄ MUUTENKAA! Muuten hyvä! JATKAKAA!

Äänestä

Voi vihtu mikä krapula!!! Tuossa kuorsaa joku noita akka, ei aavistustakaan kuka? Onneksi on kaljaa loivennukseen, muuten tää olis kuolemaksi...
Millähän mä saisin lempattua tuon haahkan pihalle jottei naapurit näe? Ei se edes herää vaikka kuinka retuuttaa ja pantukin näkäjään on.
Hyi saatana, en ota enää koskaan tääläästä känniä!!!

Äänestä
  • Jospa se on akkas.

    Äänestä

  • Se on se sun koiras. Koirilla on tapana leikkiä kuollutta jos sängystä pois patistat.Ei sitten Luhurikas tärpännykkään kovin hyvin kun koiran viärestä heräät.

    Äänestä

  • Joko selevisit vittumaasesta tilanteestas,,nuorenpana mulle kävi useenki nuon,,onneksi ei enää jaksa ja kovanaki on enää aamuusin tai kusipännis,,,käy kasaamas lähistölle läjä autonrenkahia ja pistät löpöllä ja bensalla palamahan,,tuloo katkera musta savu siitä ,,sitte prepaidillä ilmootus hätäkeskukseen tai jis on tuttuja paloasemalla että teköövät yleesen hätäilmootuksen jotta sellaanen vaara että vaatii siirtyä väestönsuojiin,,,sitte pussi ämmälle päähän ja olalle vie ja ku naapuritki käkkii sie väestösuojas niin ei oo silminnäkijöötä niin ei ku akka pihalle taivaihtoehtoosesti viet vittumaasen naapurin isännän vaivooksi!! Kyllä se siitä ,,ja muutaman loiventavan jälkeen ainaki ennen lähti het pitee putki päälle niin tuppaa unohtumahan nuo ikävät jutut kyllä ennenpitkää,,,kyllä se siittä taas!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvää_Juhannusta kirjoitti:

Yhdestä on jo sovittu, hän tulee Luhurikassa mun autolle kun ukko ryyppää normaaliin tapaan.
Paria muutakin odotan saapuvaksi, sellaisia mitä olen myös jo kirnunnut.
Kortonkia en käytä, joten jos palaa pohjaan, niin joku muu maksaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu