Olen absoluuttisen hetero mies mutta haluan silti aina joskus saada isoa strap-onia naiseksi puketuneena. Sukkahousuja ja stayuppeja käytän säännöllisesti kotona ja töissä ja omistan monta omaa sauvaa.
Parasta on kuitenkin käydä ammattilaisella dominalla aina joskus, joka ensin meikkaa ja pukee minut naiseksi, ja kun olen laittanut korkokengät jalkaan, rankaisee ja ottaa kovaa takaapäin. Tunnen olevani likainen huora joka saa juuri sitä mitä tarvitsee.
Olisiko muilla samanlaisia kokemuksia ja erityisesti naiset mitä mieltä olette?
Strap-onia miehelle
11
1899
Vastaukset
- poikatyttöö
Mä oon samanlainen mutta en käy ammattidominalla. Nämä ovat varmasti taitavia mutta mä haluaisin rakastua dommeeni ja että saisin tunteisiini vastakaikua. Harvassa ovat naiset jotka haluavat makkariin "lutkan".
- Siis-ei
Stayupmies kirjoitti:
Oletko saanut tavallisilta naisilta dildolla?
Höh, tuossahan on hyvin selvästi sanottu, että ei...
- thtj
Stayupmies kirjoitti:
Oletko saanut tavallisilta naisilta dildolla?
Olen, toinen stayupmies.
thtj kirjoitti:
Olen, toinen stayupmies.
Kateeksi käy. Olitko naiseksi pukeutuneena ja tykkäsikö antaja?
- ttyytmyu
En ollut naiseksi pukeutuneena ja nainen silminnähden nautti piiskaamisestani sekä sträppäämisestäni. Mulla ei ollut tuolloin vielä edes pikkareita hankittuna.
Kyllä, hyvältä tuntui. Minua nussittiin seinää vasten takaa päin. Hämmästyin kuinka korkealle siemeneni lensi.
- kaappibisse
Jos domme on bisse pukee tämä mielellään mies subin naiseksi. Huomasin että naistenvaatteiden pukeminen tunuu hyvältä ja myöhemmin ymmärsin olevani bisse itsekin. Nykyään nautin homoseksuaalisista tuntemuksistakin ilman häpeää.
- Ken22
Hyvä mahdollisuus on Pervparkin bileet joissa voi pukeutua kuten haluaa ja saada sträppiä.
- tyttöilijät
Kaverin kanssa pukeudutaan vuorotellen naisten vaatteisiin. Ja sitten tämä naiseksi pukeutunut on se ottava osapuoli. Se tunnemikä tulee kun toinen nai sinua peppuun samalla hyväillen reisiäsi ym. Se on jotain aivan uskomatonta, kiihottaa valtavasti ja sitten kun tunnet että kaveri saa kohta orgasmin niin lisää kiihoitusta ja ei muutakuin oma muna käteen ja runkkaamaan spermat omastakin munasta.
- bisala
Minulla on fetisissi pukeutua naiseksi ja onneksi vaimo on mukana auttaa meikkaamisessa. Monesti ensin mennään ulos autoajelulle ja poiketaan kahville, enite saan kiihotusta kun pussataan suulle muka vähän salaa ja joku tietysti näkee. Usein ei päästä kotiin asti kun vaimo haluu auto panot. Starp-oni tulee mukaan kotona kun vaimo haluaa antaa bi ystävälle orgasmin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872738- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182257Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2271193Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701083