ei sais olla laillista

siis vittu ei tällänen homoilu sais olla lailista tai siis niille jätkille pitäis kertoo... vittu ne jätkät varmaa tekee itsarin sit ku niille sanotaan et se on transu!!! vittu nillehhän jää elin ikäsii traumoja siit ja muutenki ei ne enää uskalla mennä iskee naisii.. siis ihan hirveet tollanen!!!!!!!!
101508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

FUCKING SEXY!!! YEAH!

Äänestä

Tollaset helvetin homo-ohjelmat pitäs kieltää lailla! Ku homot sanoo että ketään ei haittaa jos ne on homoja.Mut nykyään se näimmä haittaa.
Ku homojen pitää oikein telkkariin tunkea (Sillä silmälla,Sekaisin Miriamista)Oikeamielisiä heteroita huijataan...ja vielä telkkarissa!Epäreilua!

Äänestä
  • Todella iha hulluu... Miettikää vähäks niille nauretaa ohjelman jälkee.. Se kuka tän ohjelman keksi on ihan vitun hullu..

    Äänestä

Siis vittu ihan oikeesti ei oo todellista miten sairasta paskaa tv:ssä nykyään näytetään! Nelosella pyöri se vitun toinenkin huijaus show, jossa piti yhen akan huijata perhettään, että oli voittanu vitusti rahaa!!! Ja nyt perkele tämmönen saatanan homo pippeli sarja, jossa ihan puhtaasti huijataan miehiä. Käsittääkseni on olemassa joitain lakeja, jotka kieltävät toisten ihmisten huijaamisen.
Siis hyi vittu! Ennen oli siistii kattoo töllöö, mut nykyään on ihan hilkulla ettei yrjöt lennä kiitos tämmöisten sarjojen. Haistakoonsa paskan koko amerikkalainen tv-tuotanto minun puolesta!!! P.s. ROCK N ROLL FOREVER

Äänestä
  • siis vittu noit tosi tv ohjelmia on niin vitusti liikaa ja sit viel tämmönen... huuhuhuhuh

    Äänestä

Miehethän haastavat ohjelman tekijät ja kai sitten Miriaminkin oikeuteen huijauksesta. Niin sitä pitää.

Äänestä
  • hyvä ja toivottavasti voittaa!!!!!!!

    Äänestä

  • hyvä!!!!!!!!!!!!!!!!! kirjoitti:

    hyvä ja toivottavasti voittaa!!!!!!!

    Toivotaan et ne voittaa jutun hyvä ois niin;)

    Äänestä

  • Muistaakseni luin tosta oikeusjutusta ennen kuin ohjelma edes alko. Jokainen sälli tais saada 25 000 dollaria... aika vähän jos multa kysytään.

    Äänestä

  • hämärästi muistava kirjoitti:

    Muistaakseni luin tosta oikeusjutusta ennen kuin ohjelma edes alko. Jokainen sälli tais saada 25 000 dollaria... aika vähän jos multa kysytään.

    taitaa olla aika miesvoittonen keskusetlu teillä mutta sen verran kommentoin, että ihan samaa mieltä oon ettei paljoo telkkua viitti enää katella ku ties mitä homot-transut ja lesbot niskaan hyppii...sentäs uutisissa jotain tolkkua enää....huumurillahan tollanen pitää ottaa ku ihmisiä ne kuitenkin on mutta sairaita sellasia.. ja valehtelu on aina väärin, että varmasti saavat/ovat saaneet korvaukset jutusta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaakko kirjoitti:

siis vittu ei tällänen homoilu sais olla lailista tai siis niille jätkille pitäis kertoo... vittu ne jätkät varmaa tekee itsarin sit ku niille sanotaan et se on transu!!! vittu nillehhän jää elin ikäsii traumoja siit ja muutenki ei ne enää uskalla mennä iskee naisii.. siis ihan hirveet tollanen!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu