jolla on rajaton valta. Siitä syystä Juncker suuttui Britannian kansanäänestyksen tuloksesta.
Juncker kuvitteli olevansa EUn tuleva keisari
KeisariJuncker
16177
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kyllä nyt action-tähti Van Damme kalpeni; tämä Jean-Claude -kaimansa osasi potkaista itseäänkin perseeseen, mitä taas belgialaissyntyinen tuskin osaa....
EU_n komissaarien työvuosi pidentyi 3:lla päivällä. He saivat sen minkä Sipilä piirsi omissa "kiky" prosessikaavioissaan uudesta työmarkkinamallista.
Britit hylkäsi moisen työmarkkinakaavion. Briteille ei kelvannut tuo saksalaisen työrintaman DAF:in suomalainen kopio.
Nyt EU:n komissarien on pakko alkaa suunnittelemaan briteille samalaista "mannermaasulkemusta" mitä aikoinaan Napoleon suunnittlei suuruutensa vuosina.
Ja suomalaiset päättjät oavt täsäs rintamassa mukana ja sulkevat Suomeltakin samassa jytkyssä mannereurooppalaiset markkinat.
Suomen vienti supistuu entisestään.
"Pikkunapoleonit" voittaa.
Juncker on vanha haiseva juoppolalli homo äijä.
https://www.youtube.com/watch?v=XPgiI46FCDU
Tarvittaisiin kansalaisaloite, ja Valtioneuvoston delegaatio vie komissiolle syvän paheksuntansa, että juoppolalli edelleen jatkaa .. tai jotain, mutta juoppojunkkeri on väärässä paikassa.
on säälittävää kun suomi alistuu tuollaisen juoppolallin alamaiseksi ja nöyristelevät keisaria jolla ei ole vaatteita eikä aatteita, katainen on siellä läpsittävänä ja korvista vedettävänä uunona.
Junckerin käytös täysin asiatonta. Poskille taputtelu ja otsalle pussailu ja kaikki muu toiminta.
Tuollainen tollo valittu tuohon työhön eikä osaa alkeellisempia käytöstapoja.
Jos se juo viinaa niin käyttäytyy sen mukaisesti hutikassa.
Juoppohulluilla on tyypillistä taudin loppuvaiheessa,että alkavat käydä todella rasittaviksi ,käyden sanamukaisesti iholle fyysisesti että henkisellä tasolla,seuraavalla tasolla alkaa tapaturmat kaatuilut sun muut tormailut,ihmetellen täytyy seurata kuinka tämmöiset pystyyn lahonneet henkilöt saavat joskus jatkaa pitkäänkin peliään,titenkin jotkut hyötyvät näistä mahtavista pelleistä.
hih hiiihhttps://www.youtube.com/watch?v=XPgiI46FCDU
Nousuhumalassa oleva koska estot poissa.
Ihmetellä täytyy miksi tuollainen neronkiertoon mieltynyt ylipäätänsä on valittu EU komission puheenjohtajaksi.
Korjaus: veronkiertoon.
On valitettavaa ja surkeaa että suuria päätöksiä lasketaan johtamaan selvästi puliukkoja.
https://www.youtube.com/watch?v=kTy5JaH06zI
Sitähän se kuvitteli Lipponenkin aikoinaan,viedessään Suomen EUn ytimeen.
Brittien EU intoilijat huonoja häviäjiä, eivät kunnioita demokratiaa,
samanlaisia kuin suomen paskamedian suvakkihuorat.
Heeeiii,me ollaan ytimessä.
Onkohan Lipponen jo vetännä nitroja naamaann?