Pakkomielle naisten vaatteisiin

pukeutumiseen_

Tapasin erään yrityksen asiakaspalvelutehtävissä työskennelleen naisen muutama vuosi sitten. Nyt minulla on pakkomielle pukeutua tai kokeilla pukeutumista samoihin vaatteisiin, mitä tuolla naisella oli yllään, eli mustat liituraitahousut ja ohut valkoinen paitapusero. Kuvittelen vielä, että hänellä olisi jalassaan mustat sukkahousut ja sukkanauhaliivit sekä mustat satiini pikkupöksyt. Tuolla naisella oli todella hyvännäköinen pylly ja muutenkin hänen olemus oli tosi sexy ja pirteä.

6

383

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pissis1

      Ite tykkään teinityttöjen pukeutumisesta,ja pukeudun myös itse samalla tavalla==>Tosi kireet lantiofarkut(onlyt tietty!!!)sit tiukka lyhyt nahkarotsi iso vyö ja nahkasaapikkaat.

    • Tosi kiihottava, vielä mustat korkkarit mistä näkyy housun lahkeiden alta vähän ohuet mustat sukkahousut...

      • OikeinArvasit_

        Juuri näin ;)


    • miesrapu

      Itsellä on vähän saman moinen himo pukea salaa vaimon ystävän vaatteita.
      Siksi taas odotan kun he sopivat tapaamista ja lähtevät iltaa viettämään kaupungille. Vaimon ystävä tulee kauempaa meille yöksi ja siksi vaihtaa vaatteet illanviettoa varten ja minä odotan tilaisuutta kun saan pukea ne ja viettää iltaa niissä.
      Monesti otan kuvia itsestäni niihin vaatteisiin puettuna ja vertaan hänen kuviin. Yleensä lopuksi tyydytän itseni ja annan sperman lentää kuvien päälle.

    • mad.about.satin

      Naisten satiiniset juhlavaatteet, kauluspaidat, mekot ja hameet ovat vastustamattoman ihania <3
      Olisi varmaan ihanaa peuhata ainakin kolmen naisen kanssa satiinilakanoilla kun kaikille heillä olisi pitkä, liukaspintainen ja kiiltävä satiinimekko yllä, alla ei tietenkään mitään sisäänpääsyn varmistamiseksi... ;D

      • satiinisänkytouhuja

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      168
      2867
    2. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      64
      2356
    3. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      203
      2169
    4. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      71
      1796
    5. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      95
      1713
    6. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1591
    7. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      92
      1353
    8. Kai me nainen jollain tasolla tykätään

      Toisistamme kun tämä on kestänyt niin kauan
      Ikävä
      81
      1110
    9. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      209
      1102
    10. Tarkkanäköisyys

      Oon muuten pirun hyvä huomaamaan asioita! Senhän sä varmaan kyllä jo tiesitkin.
      Ikävä
      95
      1059
    Aihe