Opposiittio jakelee matkustusrajoituksia.

Viherhervasurit ja demarit on kauhuissaan kun Soini meni Englanttiin ottamaan selvää tapahtumista. Pelko on perseessä euro-neuvostoliiton hajoamisesta. Arhinmäki lienee huikan tarpeessa ja Niinistö ja Rinne tarvinnevat psykiatrin hoitoa.

Matkustusrajoitukset lienee seuraavana kuten Neuvostoliitossa.
1<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vapaavuoren mielestä kansa äänestää väärin ja kaikki matkustaminen demokratian nimissä kiellettävä. Asioista ei saa puhua niinhän se oli Neuvostoliitossakin.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


eisaamatkustaa kirjoitti:

Viherhervasurit ja demarit on kauhuissaan kun Soini meni Englanttiin ottamaan selvää tapahtumista. Pelko on perseessä euro-neuvostoliiton hajoamisesta. Arhinmäki lienee huikan tarpeessa ja Niinistö ja Rinne tarvinnevat psykiatrin hoitoa.

Matkustusrajoitukset lienee seuraavana kuten Neuvostoliitossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu