Rajat kiinni-yhteisö

Onko nää Kaukiset, Kemppaiset ym sivustolla muut rajat kiinni-heebit ihan välikatto romahtaneita-tyyppejä? Aikani kuluksi luin juttuja, ei tunnu kyllä järki paljon päätä pakottavan.
24299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Joo

Lisää muslimiterroristeja vaan tänne.

Äänestä
  • Mihin me enää muslimiterroristeja tarvitaan kun onhan meillä Centti?

    1Äänestä

  • no juoksiko ne,päiväntasaajan porukat on tunnetusti nopeita ja kestäviä juoksijoita.

    1Äänestä

  • poliisi pilasi hyvät bileet

    1Äänestä

Mie haluan nähhä ne anarkistit kun ne rikkoo aina paikkoja - sitä Li Antinsonnin parempaa rikollisuutta.

Tai siis pakkohan mun on mennä sinne kun tarviin maitua ja leipää huomennakin

Äänestä

Klonkku-Andersson tarkoittaa vaseliinien paremmalla väkivallalla esim. joukkopahoinpitelyä joka tapahtui Tampereen Koskipuistossa jossa vaseliini ja viheräpärät joukolla pahoinpitelivät heitä kännykällään kuvanneen vammaisen miehen. Googleta "Tampereen Koskipuiston pahoinpitely" niin saat maistiaiset vaseliini ja viheräpärien paremmasta väkivallasta.

1Äänestä
  • ai vittu kun olis ollut paikalla olis leipono näitä vitun vasureita oikein kunnolla

    Äänestä

  • ELOKUUSSA on seuraavat bileet

    Äänestä

No vasurit, kommarit ja mover on saaneet hallitukselta luvan hakata Suomen puolustajia joita ne kutsuu rasisteiksi. Moverihan sanoi ettei rasistin syrjiminen ole rikos, kuten ei rikollisenkaan vankilaan laittaminen ole rikos. Suomen puolustajat on nyt Suomen hallituksen päävihollisia. Sehän me tiedetään, mutta kun Suomen puolustajat ei osaa pelata tätä peliä niin suomalaiset tapetaan ...jne

ja kun joku osaa se syrjitään, joten pärjäilkäätten, mä pärjään aina.
Kuten tiedetään kissa putoaa aina jaloilleen

Äänestä

Kyllä teidän seinähullujen räpeltäjien keskellä on aina vaarana välikaton romahtaminen. Eihän sitä torveilua kestä erkkikään.

1Äänestä

onkohan oikea lääkitys nyt osunut aivan kohdalleen. kirjoittamasi jutut kuulostavat hyvin huolestuttavilta

Äänestä

Pekka Kemppainen on Supon miehiä.

Äänestä

Anarkisteille nappi ottaan

Äänestä

miksiköhän tästä on poistettu linkit, joissa Li Andersson kiihoittaa kannattajiaan 'erilaiseen' väkivaltaan ja terroritekoihin(!)OK

Peitelläänkö taas totuutta ja miksi? Kyse sentään tolkun kansalaisten turvallisuudesta(!)OK

Äänestä
  • Sun kaltaiset pojat äänestää LiAnderssonnia, koska se on niin kaunis. Samasta syystä kokkareet äänestää Stubbia. Politiikasta on tullut kauneuskilpailu. Ihme ettei laulukilpailu.

    Miehiltä pitäisi kieltää äänioikeus! Joku testi vois myös olla joku äänestyoikeus-ajokortti. Kun tuperykset jotka ei erota oikeistoa vasemistosta, saa äänestää, niin tässä on tulos. Ihan sekopäisiä rasisteja päättäjinä.

    Äänestä

  • Jos Li Anderssonnilla olis isommat tissit, niin voisin radikaalisoitua tekemään toisenlaista väkivaltaa(!)ok

    Äänestä

  • ja sä käyt milloin milläkin tuulella ja välilä koiran mulkulla tai Liin tisseillä.

    Äänestä

Mitä tarkoittaa "välikatto-romahtanut" tyypit? En ole ennen kuulut tuollaista nimitystä.

Äänestä
  • Emmäkään mutta hyvin tuo sana kuvaa ihmistä joka ei oikein ymmärrä mitään.

    Äänestä

Tapa matu paras matu kuollut matu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ossia kirjoitti:

Onko nää Kaukiset, Kemppaiset ym sivustolla muut rajat kiinni-heebit ihan välikatto romahtaneita-tyyppejä? Aikani kuluksi luin juttuja, ei tunnu kyllä järki paljon päätä pakottavan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu