mukavaa kun ei ole helteitä...

ja Iltasanomat ei pääse hellehypettämään.
660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja ennen kaikkea ei ole sitä pelottavaa kasvihuoneilmiötä.

Äänestä

Mukavaa, kun on normaali olo, eikä helle hikoiluta ja ahdista.

Äänestä

Jokaisessa turistien kansoittamassa paikassa pitäisi tulla vettä niskaan kaatamalla. Erityisen rajusti terasseilla.

Äänestä

On se mukavaa kun on vain säätä, vaikka iltasanomat siitäkin muokkaa kohta uutishypetyksen....toisaalta satas vaan perkeleesti värivikasten päälle

Äänestä

Mikään ei ole estänyt silti joka kesäisiä toistoja kuten: KATSO ONKO SUOSIKKIJUOMASI ENERGIAPOMMI!!!!!!

Äänestä

Kyllä polvihousupoikia mahtaa ottaa kupoliin :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gjjvbjjjb kirjoitti:

ja Iltasanomat ei pääse hellehypettämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu