Yle areena jumissa, kuormitusta kuulemma liikaa?

ei pelaaaaaaaaa, onko kysymyksessä haittahyökkäys.

Palvelu ei ole käytössä.
486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paraikaa katson keihäsfinaalia.

Äänestä
  • ei näy?


    Virhe!

    Sivua, jolle olit menossa ei saatu ladattua, palvelussa tai ohjelmatiedoissa olevan vian takia. Pahoittelemme.
    Fel!

    Sidan du ville öppna kunde inte laddas på grund av ett fel i systemet eller programuppgifterna.

    Yle Areena Facebookissa
    Twitter: @yleareena

    Äänestä



Kommentoi aloitusta


areeeeeeeeeeeeeeeeena kirjoitti:

ei pelaaaaaaaaa, onko kysymyksessä haittahyökkäys.

Palvelu ei ole käytössä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu