Poliisimurhien motiivi: VALKOINEN IHONVÄRI

Dallasin poliisimurhien motiivi on paljastunut. Mustaihoinen tarkk´ ampuja kertoo, että heidän tavoitteenaan oli tappaa mahdollisimman monta VALKOIHOISTA:

"Dallasin poliisipäällikkö David Brown on kertonut toimittajille hetki sitten, että yksi Dallasin poliisisurmista epäilty ampuja on kertonut halunneensa tappaa valkoisia. Erityisesti hän kertoi halunneensa tappaa poliiseja."

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001216293.html

Iltasanomien kommentointimahdollisuus uutiseen on estetty.
20205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

N´keri

Äänestä

Motiivit kohdallaan.

Äänestä

Rasismilla ei ole mitään tekemistä rasismin kanssa!

Äänestä

Simo Häyhällä oli samanväriset kohteet pääasiallisina kohteinaan. Ei siis mitään uutta.

Äänestä
  • On siinä sen verran uutta, että Simuna ei ollut ihonväriltään musta, joka olisi halunnut tappaa ihonväriltään valkoisia.

    Äänestä

  • Juu ja toinen vähäpätönen pikkusyy saattoi olla se et toisen maailmansodan aikaan koko Neuvostoliitossa saattoi olla kokonaista kuus mustaihoista?

    Äänestä

Nyt alkaa tumman väestön lahtaus. Tumma teki tyhmyyttään ison virheen.

Äänestä
  • Ei vaan sinut tulisi välittömästi karkottaa pohjois-koreaan!!

    Äänestä

Hienoa Ilta-Sanomat, että uskallatte puhua asioista niiden oikeilla nimillä !

Äänestä

R sismia valkoisia kohtaan ei voi sanoa r sismiksi. Oikea r sismi kohtaa vain mustaihoisia.

Äänestä
  • Harvinaisen typerä kommentti.

    USA:ssa nähtiin taas kerran, että rasismi valkoihoisia kohtaan on siellä sääntö eikä poikkeus.

    Eurooppalaiset ovat olleet vuosikymmenet täysin sokeita USA:n todelliselle tilanteelle.

    Äänestä

Täytyy nyt taas kerran vain suvaita ja sovitella

Äänestä

Jos mustat kytät murhaisi valkoisia niin valkoiset kostaisi niille mustille kytille. Paljon on vielä työtä jäljellä että saavat kaikki punaniskojen murhat kostettua.

Äänestä
  • Punaniskoilla tarkoitat ilmeisesti meitä ja varmaan itsekin kuulut meihin. Niin, kun USA:n rikostilastoja katsoo, paljon useammin on euripidi eli punaniska negridin uhrina kuin päinvastoin, eli paljon siinä pitää tehdä, että kaikki saisi kostettua, kuten sanoit.

    Äänestä

  • Niinhän.se kirjoitti:

    Punaniskoilla tarkoitat ilmeisesti meitä ja varmaan itsekin kuulut meihin. Niin, kun USA:n rikostilastoja katsoo, paljon useammin on euripidi eli punaniska negridin uhrina kuin päinvastoin, eli paljon siinä pitää tehdä, että kaikki saisi kostettua, kuten sanoit.

    Moninkertaisesti punaniskakytät murhaa mustia verrattuna mitä mustat kyttiä. Vaikuttaa tosiaan siltä että kiihotut mustien murhista ja niskasi punoittaa orgasmin merkkinä, oletko ylpeä itsestäsi?

    Äänestä

Usassa pitää tehdä suuri perkaus poliisivoimissa.

Selvästi rasistinen poliisi pitää ottaa armeijan haltuun plliiseille heti uudelleenkoulutusta!!


Suuri perkaus!!

Äänestä

Poliisi tappanu vasta 500 ihmistä tänävuonna jenkkilässä!! On siinä vielä kiiniottamista että pääsee samalle sataluvulle poliisien tapoissa!!

Äänestä

Äkkiä Unelma-konsertti pystyyn Helsingissä! Ei saa antaa sijaa pelolle ja rasismille.

Äänestä

Uutisointi suomessa on punavihreiden paskahousu kulttuurimarxistien kirjoittamaa, jotenka sen kaiken voi jättää paskalle kuuluvaan arvoonsa!
Jos TODELLA haluaa tietää jotain ulkomaiden asioista EI KANNATA SEURATA SUOMEN mediaa!

Äänestä

Valkoinen rotu tulee katoamaan ajan myötä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Varavaraani kirjoitti:

Dallasin poliisimurhien motiivi on paljastunut. Mustaihoinen tarkk´ ampuja kertoo, että heidän tavoitteenaan oli tappaa mahdollisimman monta VALKOIHOISTA:

"Dallasin poliisipäällikkö David Brown on kertonut toimittajille hetki sitten, että yksi Dallasin poliisisurmista epäilty ampuja on kertonut halunneensa tappaa valkoisia. Erityisesti hän kertoi halunneensa tappaa poliiseja."

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001216293.html

Iltasanomien kommentointimahdollisuus uutiseen on estetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu