Lesbo tissit paljaana homokulkueessa

Jälleen kerran vahvistui homojen ja lesbojen mielenvikaisuus. Kyllä viaton lapsi pitäisi ottaa huostaan tältä sekopäiseltä naiselta:

http://mvlehti.net/2016/07/06/homotkin-hapeavat-pride-kulkuetta/

Nainen on satavarmasti ateisti.
21229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Taikka sitten kiveksiään nuuskiva typerä Jeesuksen oma Jehova homoista puhuva pefaantuupattu pentuparka
Perustelu:
Teisti ei korvaa perisyntiä...heille se on normaalia arkea ;D

Äänestä

Ikävä kyllä en klikkaa MV-lehteä.

Äänestä
  • No, sehänon kristillinen julkaisu , miksi ateistit vihaavat kaikkea kristillistä ja varastavat nikkejä?

    Äänestä

  • HyiOlkoon kirjoitti:

    No, sehänon kristillinen julkaisu , miksi ateistit vihaavat kaikkea kristillistä ja varastavat nikkejä?

    Kysypä ateisteilta sitten.

    Äänestä

  • sitten?

    Äänestä

Jeesus önisee vaan homona eikä lopeta maailman irstautta. Jumalani on saamaton hippihomo ja elämää vihaava paskanhajuinrn foifffio

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016071121892895_ul.shtml

Jeesus tuki pahaa.

Minä, harras kristitty nimim. HyiOlkoon en ymmärrä Jumalani pahuutta.

1Äänestä

Samaa nahkaa nuo tissitkin ovat kuin nenäkin, joten miten tuo nyt ateismiin liittyy.
Vain kieroutunut uskovaisen mielikuvitus voi moisen keksiä.

Äänestä
  • Liittyy+siten,+että+kyseinen+sekopäinen+lesbo+on+99,9+%:lla+varmuudella+ateisti.

    Äänestä

  • mutta toisaalta, Minullekin on muodostunut palstan uskovaisista semmoinen kuva, että ne vaan väijyy täällä internetissä eikä tee mitään muuta. En ainakaan ole koskaan nähnyt kenekään uskovaisen tekevän täällä mitään muuta. Kenenkään en ole esim. nähnyt tällä palstalla käyvän kirkossa, eli liekö edes oikeita uskovaisia.

    1Äänestä

  • Eikö hän juuri sanonutkin, että ei ole nähnyt!

    Äänestä

Olen usein miettinyt sitä, että kumpi oikeasti on "jumalan kaltainen" homo vai hetero ?
Sillä mielestäni luomistyö ihmisen kohdalla on kesken.
Jospa homot, sekä lesbot ovatkin evoluution kehityksen kärjessä, sillä joskus lapset luultavasti noudetaan "apteekin hyllystä".

Äänestä

Hitsi !
Mahdat olla oikeassa ! Sikisihän Jeesuskin pyhästä henkäyksestä, siis ilman panemista, joten lapset tosiaan voidaan tarvittaessa noutaa läheisestä apoteekista.
Tietenkin mahdollista on, että joku kulkumies käväisi Maarian luona "päiväkaffeella".

Äänestä

Mitäs kamalaa tuossa on?
Pitäähän tissi paljastaa imettäessäkin.
P.S. tunnenpa uskistytön, joka rimputteli tissit paljaana samassa kulkueessa...

Äänestä

Olipa taas heikko trollaus, kenties liika mvlehden lukeminen pehmittänyt pään?

"Nainen on satavarmasti ateisti."

Millä perusteella?

Äänestä
  • EN minä tiedä!

    Äänestä

  • HyiOlkoon kirjoitti:

    EN minä tiedä!

    No niin

    Äänestä

Enpä sattunut näkemään kumpaakaan noissa mv-kuvissa ollutta tissiparia kulkueessa. Pari muuta paria kyllä, niissä oli nännien päälle laitettu mustalla teipillä ruksit.

Äänestä

Joo lapsi pois tuollaiselta. Lapset pitää pitää mahdollismman kaukana paljaista tisseitä, onhan se kauheeta jos lapsi/vauva näkee äitinsä tissit, saati on niihin fyysisessä, oraalisessa, kosketuksessa. Imettäminen on kiellettävä luonnonvastaisena perversiona. Ei ole jumala sellaista tarkoittanut ja halunnut ja säätänyt.

Se minua sangen suuresti huvituttaa, että alastomuus on krisseleille niin vaikea pala, Jumalahan loi A:n ja E:n alastomiksi. Mutta synnin takia puki häidät, koska häpesivät.

Krisselit siis kovasti häpeävät itseään tänäkin päivänä, kun kannattavat peiteltyä pukeutumista. (Musliminaiset häpevät itseään toki vielä enemmän.)

Mutta nämä paljasrintaiset kulkueeseen osallistuneet naiset ovat ilmeisesti synnittömiä, eikä heillä näin ollen ole syytä häpeillä itseään.

Äänestä

Onneksi uskovaisilla ei ole tissejä, palleja eikä persettä. He voivat kulkea vaikka alasti ilman häpeän häivää.

Äänestä
  • Mistä sitä pallihikeä sitten tulee?

    Äänestä

  • kysyy-ateisti kirjoitti:

    Mistä sitä pallihikeä sitten tulee?

    Sitä tulee vain pallittomille uudelleensyntyneille.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


HyiOlkoon kirjoitti:

Jälleen kerran vahvistui homojen ja lesbojen mielenvikaisuus. Kyllä viaton lapsi pitäisi ottaa huostaan tältä sekopäiseltä naiselta:

http://mvlehti.net/2016/07/06/homotkin-hapeavat-pride-kulkuetta/

Nainen on satavarmasti ateisti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu