TILTUT tekivät minusta Naton kannattajan

Niin paksua on Tiltujen propaganda.

En olisi uskonut, että Tiltut onnistuisivat tekemään minusta, vasemmistolaisimmasta vasurista,Venäjän miehestä, Naton kannattajan.

Täytyy nostaa hattuaTiltujen propagandisteille, erityisesti valehtelijoille Valkeakosken Tiltulle ja Tarkkispojalle!

Mahdottomasta tuli mahdollista.
555
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tiltujen paksut puheet sataa suoraan Natottajien laariin!

1Äänestä

Pläähhhh....... jaksat sitten omiin paska aloutuksiis vastailla!

Äänestä

Natottaja luulee olevansa jo venäläinenkin? Se ei vielä ole tehnyt tuttavuutta hesalaisten mamujen kanssa... Ei ole ollut heidän kanssa puhumassa suomen valloituksesta ja islamilaistamisesta...
Tykkääkö natottaja suomen kansan murhasta? Taitaa tykätä kaikkien murhaamisesta, kunhan vain afrikkalaiset pääsee valtaamaan euroopan, ja saattamaan sen kivikaudelle. Natottaja on ylpeä amerikan teknologiasta, mutta haluaa euroopan kivikaudelle levittämällä vihaa valkoista rotua, venäläisiä kohtaan, jotta nämä hävitettäisi maailmasta, joka edesauttaa afrikkalaisten tuloa pohjolaan. Kun pohjolan ovat tuhonneet, on vuorossa aasia?

Äänestä
  • Ketkä? Mamutko? Mutta meillä Venäjällä heitä ei ole! Liittykää meihin niin ei ole kohta teilläkään!

    Äänestä

Ryssät älyvapaine kotkotuksineen ovat yhtä kiinnostavia ja uskottavia kuin veljeskansansa Pohjois-Koreassa.

Ryssät ovat nyt pilanneet maineensä TÄYSIN muutamaksi vuosisadaksi!

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


VanhaVasuri kirjoitti:

Niin paksua on Tiltujen propaganda.

En olisi uskonut, että Tiltut onnistuisivat tekemään minusta, vasemmistolaisimmasta vasurista,Venäjän miehestä, Naton kannattajan.

Täytyy nostaa hattuaTiltujen propagandisteille, erityisesti valehtelijoille Valkeakosken Tiltulle ja Tarkkispojalle!

Mahdottomasta tuli mahdollista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu