Nizza---YKSITTÄISTAPAUS

Seuraava on jo erilainen.
Ei mitään hätää, olkaa rauhassa.
4159
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Turkki olikin jo seuraavana ja ihan erilaisena.

1Äänestä

Nizzan tekijäkin oli ihan erilainen kuin suvakit yleensä väittää mamu miehistä. Vaimonsa hakkaaja, uhkapelaaja, juoppo, ei tervehtinyt naapureitaan, eronnut, masentunut.

Miksi se ei ollutkaan elämäniloinen, nauravainen kiva raitis naapuri joka laulellen halvalla tekee pitkiä työpäiviä ja joita tänne aina tulee ulkomailta?

1Äänestä

Jokainen muslimi on syntyjään luuseri=potentiaalinen syrjäytyjä ja terroristi. Joukkona niillä on jonkinlainen porukkahenki mutta minkäänlaiata toimivaa yhteiskuntaa ne ei koskaan saa aikaiseksi koska tappavat johtajansa ja toisensa aina tietyin syklein. Samoin afrikassa. Tämä on tilastollisesti todistettavissa.

1Äänestä
  • Muslimi ratkoo ongelmansa aina väkivallalla.

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Tapaus-92934798 kirjoitti:

Seuraava on jo erilainen.
Ei mitään hätää, olkaa rauhassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu