Hakkarainen munasi taas itsensä

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016071621917810_uu.shtml

Joka ainoa fakta on väärin, sitä samaa MuTu -keuhkoamista jota tuolla miehellä on aina ollut. Onneksi tuo ja kaltaisensa turhakkeet putoavat ensi vaaleissa, niihinkin on kyllä aivan liian pitkä aika.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Kaikki muslimit eivät ole terroristeja, mutta kaikki terroristit ovat muslimeja, Hakkarainen ilmoittaa."

Ei tuokaan ihan totta ole. Ei behring breivik tai gerdt olleet muslimeita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ovkk kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016071621917810_uu.shtml

Joka ainoa fakta on väärin, sitä samaa MuTu -keuhkoamista jota tuolla miehellä on aina ollut. Onneksi tuo ja kaltaisensa turhakkeet putoavat ensi vaaleissa, niihinkin on kyllä aivan liian pitkä aika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu