Ootteko kuullu hyvän jutun

tosimies on kuulemma sellainen joka jättää koko suvun sodan keskelle ja lähtee itse lihapatojen ääreen muihin maihin.
1199
4Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ja nää tosimiehet asuu äitin ja isän helmoissa vielä 50 vuotiaana eikä osaa pestä edes pyykkiä.

Äänestä

Mistä avaaja on karannut?

Äänestä

Tosimiehet ei voi naisia kattoa iskee heti hirvee kiima on pakko saada vaikka väkisin.

Äänestä

Ja moni tosimiehistä on ilmeisesti kuuroja joukossa alkaa semmonen molotus et se kuuluu 5 kilometrin päähän.

Äänestä

Orjat ei saa edes tavata naisia. Ei edes ihmisiä. Riittää kun syö kaalia ja kerää tupakan tumppeja.

Äänestä

VAIKKA KERÄIS MILJOONA TUPAKA TUMPPIA EI ORJA PÄÄSE VAPAAKSI.

Äänestä
  • En sensuroi ensiviikolla enään. En jaksa.

    Oon zombi. Helpompi tuhota ku korjata. En usko vapauteen.

    Äänestä

Tosimiehet pääsee eläkkeelle jo nuorena ja työt kuuluu kuulemma naisille ite voi polttaa piippua.

Äänestä
  • Hain töitä viimeks eilen. Oon lasitalossa muuten töissä ja teen sosiaalipornoo. Miksei mulle makseta palkkaa?

    Äänestä

  • Miksi mun facebook ehdottaa poliitikkoja kaveriksi?

    1Äänestä

Tosimies laittaa tukkaan enemmän rasvaa ku voipurkissa on voita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TosimiehetOY kirjoitti:

tosimies on kuulemma sellainen joka jättää koko suvun sodan keskelle ja lähtee itse lihapatojen ääreen muihin maihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu