Oletko jo nähnyt risumiehen?

Jos et ole vielä nähnyt risumiestä vauhdissa, niin katso nyt jo ihmeessä!

https://www.youtube.com/watch?v=BxFben6kEOE
5147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Risut kuuluu metsään, ei kaatopaikalle.

Äänestä

Hahahahahahaha!

Äänestä

Risu poliisi vahtii ja vaanii vielä kehtaa häväistys videon laittaa.
Olisi sitä todellistakin ympäritö rikollisuutta.
Metsään tuotu risu nyt ei ole metsässä saatetta.
Risu poliisi syylä ei saa pesää, niin kyttää toisten pesää.

Äänestä
  • Ihan oikein teki risumiehelle!

    Äänestä

  • Väärin teki julkisuus kohtuutonta asiaan nähden kaikki ei ole samaa mieltä.Vaikka papparainen kiroilikin liikaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sdfsdsdfsdfsd kirjoitti:

Jos et ole vielä nähnyt risumiestä vauhdissa, niin katso nyt jo ihmeessä!

https://www.youtube.com/watch?v=BxFben6kEOE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu