Muncenin ampuja on nyt kouluampuja

Nyt löydettiin yhteys breiwiikiin. Tällä ei ollut mitään tekemistä islamin kanssa. Kuinka noloksi ihmiset viitsivät tehdä itsensä kun keksivät tällista valkopesua?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jahas suvakki siis keksii taas tarinaa

On se ihmeellistä että ulkolainen breiviikki tulla tupsahtaa eurooppaan noin vain??

Kukas sen tänne ottikaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Thisisrape kirjoitti:

Nyt löydettiin yhteys breiwiikiin. Tällä ei ollut mitään tekemistä islamin kanssa. Kuinka noloksi ihmiset viitsivät tehdä itsensä kun keksivät tällista valkopesua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu