Teukka: Perusta oma puolue

Timppa petti äänestäjänsä. Teukalla on rehtiä asennetta. Perusta Teukka oma puolue palauttaaksemme kotimaahamme edes jonkinmoinen "roti"!
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Äänimäärä olisi varmasti suuri. TEUKKA! TEUKKA! TEUKKA!

Äänestä
  • Kuka he*vetin TEUKKA?

    Äänestä

Väyrystä kopioiden? Miksi se menestyisi?

Äänestä

Vois menestyäkkin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RehtiäRyhtiä kirjoitti:

Timppa petti äänestäjänsä. Teukalla on rehtiä asennetta. Perusta Teukka oma puolue palauttaaksemme kotimaahamme edes jonkinmoinen "roti"!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu