Koulukiusattu hyökkäsi taas

Aseena oli machette veitsi ja syyllisiä olivat tapetut. Ai kun käy taas sääliksi miestä.
11171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Sekään arabi ei tiedä mikä koulu on..

Äänestä

Olisikohan sittenkin syynä Turkin tilanne? Jospa pojan vanhemmat olivat Erdoganin oppositiosta? Pakenivat Saksaa 90-luvulla. Ja poika joutui turkkilaisten kiusaamaksi. Päätti nyt toteuttaa tekonsa kun kuuli vanhemmiltaan, miten Erdogan kiduttaa oppostiota?

Äänestä

Onhan tuo outoa käytöstä "turvapaikanhakijalta"!?

Näköjään Euroopan kantaväestöt tarvitsevat turvapaikan suojautuakseen muualta tulleilta "turvapaikanhakijoilta"...

Äänestä
  • Nämä nk. turvapaikanhakijat eivät useinkaan ole mitään todellisia pakolaisia, vaan armeijaikäisiä nuoria miehiä. Suurin osa heistä tulee Eurooppaan korkeamman elintason ja helpon (l. ilmaisen) rahan perässä, mikä on toki sinänsä varsin ymmärrettävää, mutta osa on ikävä kyllä vaarallisia rikollisia, ja jotkut jopa Isisiin tms. jihadistijärjestöön kuuluvia terroristeja.

    Äänestä

Laittomat machettet pitää ehdottomasti kieltää. Samoin kanta-asukkaiden ylimielinen tepastelu kaduilla. Voi pientä pakolaisparkaa!

Äänestä

Varmaankin altistunut Breivikin kiihotukselle, mistä syystä ajautui tällaiseen epätoivoiseen machete-iskuun ja teurasti raskaana olevan naisen. Meidän tulisikin lisätä rahaa vihapuheen kitkemiseen sekä harkita metsästysaseiden lupavaatimusten kiristämistä.
Niin ja melkein unohtui: Väinämöiselläkin oli puukko!

Äänestä

Eikö se saksan homeperse jo tajua,mihin kaaokseen se on sivistysvaltioita ajamassa.Aloittaako se seuraavan sodan tuolla hulluudellaan?

Äänestä

Nyt on täällä suvakkien valkopesulassa vähän kiirettä, joten en ehdi pitkää juttua kirjoittaa. Muistutan kuitenkin, että Saksan viranomaisten mukaan syyrialainen turvapaikanhakija olikin todellisuudessa irtopartaan pukeutunut saksalainen uusnatsi!

Äänestä

Saksan lehtien mukaan tappaja on 21-vuotias syyrialainen turvapaikan hakija.

Äänestä
  • Eikä ollut. Se oli mac donalds

    Äänestä

matuilla ja kokoomuksella. Yhtä palava nais.viha musuilla kun kok. rompppasella. Syynä kaiketi kun yrittää esittää heteroa vaikka oikeesti on pentti.hirvonen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Thisisrape kirjoitti:

Aseena oli machette veitsi ja syyllisiä olivat tapetut. Ai kun käy taas sääliksi miestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu