Floridassa ammuskeltu taas

http://www.hs.fi/m/ulkomaat/a1469412548298

Enää matkustaa. Jos ei tuolla joudu ammutuksi liipasinherkän poliisin vuoksi, niin ainakin jonkun asehullun jenkin vuoksi sitten.
463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei todellakaan kannata, säästä sossurahasi. Persaukisen ei kannata yleensäkään matkustaa.

Äänestä

Ampujan ihonväristä ei mainintaa joten...

Äänestä

Liian vähän matu ampu, ei vaikutusta ulkomaalaispolitiikan täyskäännökseen. Pitäs ainakin tuhat viikossa tappaa.

Äänestä

Yökerhossa oli tapahtumahetkellä tiettävästi teini-ikäisille suunnattu tapahtuma

Paikalla siis varmaan myös 17v eli 25v partalapsi joka tuohtui kun joku raapi muniaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuonenkaan_ei_kannata kirjoitti:

http://www.hs.fi/m/ulkomaat/a1469412548298

Enää matkustaa. Jos ei tuolla joudu ammutuksi liipasinherkän poliisin vuoksi, niin ainakin jonkun asehullun jenkin vuoksi sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu