ISIksen järjestäjät Jumala ja Kaks Jeesusta

HarmageddoninJärjestäjät

Kumpien haluatte tänne maapallolle jäävän, Noiden liian Isojen Valtias-olentojen, jotka eivät koskaan mahdu, eivät sopeudu tähän maailmaan? Jotka Tyrannisoivina Diktaattoreina AlueValtaustansa tekevät koko ikuisuutensa, koko maapallon haluten Valtaansa pakottaa? Jotka uhraavat, nussivat, tekevät rikoksiansa tämän tästä, EIVÄT koskaan maksa, hoida niitä rikoksiansa, asioitansa, EIVÄT korjaa, huolehdi jäljistään, mitä jättävät tänne maailmaan? He ovat riskeeranneet kaiken ja IHAN VAAN (kaikilla näillä yli vuosikymm. olleilla ilmentymillä, ilmestyksillä) Apocalyptiseen Harmageddonin usuttamis-yllyttämis-ajojärjestämiseen VALEpaskoilla. Uhranneet, riskeeranneet koko maapallon väestön.

Kumpien haluatte jäävän tänne maapallolle, Heidän, jotka jatkavat VAAN, kaikesta sovinnosta, rauhasta, ja lupauksista huolimatta, samoja rikoslitanjaansa? Vai meidän muiden, elävien ja kuolleiden ihmisten, jotka emme nykytilanteessa (Heidän Elämän ja olemassaolon aikana) edes voi kuolla ja rauhassa siirtyä Taivaaseen, "taivaaseen" tai henkimaailmaan, sinne joutumaan kestämään ikuista hengiltä häpäisyä, pitkään venytettyä piinaa, Heidän-HuoranTaivaaseen? Oikeasti, KUMPIEN haluatte, sallitte jäävän? Herrat, jotka ISISTä myöten ovat Huoran Harmageddoninsa järjestäneet ihan länsimaihin asti, vaikka sen piti olla mahdotonta onnistua= ISIksen tulo tänne 2/2015 lähtien, ja miljoona niitä ainakin, KaikkiValtiaan, Kaikkitietävän, KaikkiVoivan Valvovan silmän alla??!!
Heidän Kolmen kaikkien tietoisuudessa, eivät kenellekään kertoneet, eivät varottaneet, vaan huijasivat ne kaikilta piilossa, katveessa länsimaihin asti, menestyksekkäästi, illusioimalla VALEpaska-imaginärisoituja VALEillusioita, ilmentymiä valkoihoisista. Noilla kuvilla, ilmentymillä huijattiin kaikki näkemään VAAN noita VALEpaskoja eikä mitään kukaan pystynyt huomaamaan ISIksestä. Noilla ilmentymillä Herrat myös siis Harmageddoninsa tänne asti illusioivat, myös ujuttivat, ärsyttivät, ajoivat noilla VALEpaskoillaan ISIksen mihin vaan, länsimaihin.

1

161

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JaHelmatPaukkuu

      Ja niin kävi näinä päivinä, että Jumalalta tuli Käsky, että kaikki ISIS on pelastettava siellä iskujen keskellä, elämään, turvaan piilopaikkaan ohjattava, IHAN vaan meidän syyttömien valkoihoistenkin vaan kiusaksi ja vaaraksi. Että on Jumalalla Valttikortti, ISIS, jota hän tarvittaessa käyttää vaikka hävittääkseen kaiken todistajat tälläkin puolella maapalloa.
      näitte varmastikin niin kaikki, tämän koko aamusta asti hyökkäilevän, voimakkaan Jumalien iskut, yritykset kaikki. Ne kaikki olivat raivokasta yritystä pelastaa ja johdattaa ISIS turvaan, piilopaikkaan, sieltä iskujen keskellä. Paraikaa siellä on onnistuttu löytämään ISIS-pesäke, ja iskut ovat osuneet sinne. Uutisissa lisää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      81
      1213
    2. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      814
    3. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      236
      708
    4. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      61
      673
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      581
    6. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      77
      550
    7. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      45
      548
    8. 37
      502
    9. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      23
      498
    10. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      26
      482
    Aihe