Jauhamassa paskaa.
Montako MUSLIMIA käy palstalla?
kotimaakin.on
11111
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
o, koska täällä pitää osata ainakin lukea.
Suomessa on matuille peustettuja järjestöjä sadoittain. Sieltä mätetään trolleja pävittäin tuhansittain eri palstoille.
Ainakin yksi mielisairas käännynnäinen.
Ainakin 3-4.
👍🏿🎶🎶🎶🎶
se0.3%+et+olisko+se+yksi,+koska+loput+ei+opi+mitään,+missään,+ikinä.
"Rasismi"-aiheisia ei kukaan meistä kirjoita. Migristä tulee rasismiaihettä myös. Solvaajat on psyykkispotilaita. Kerran sattu kohdalle, yksi haukkui minut täysin, en tuntenut sitä, eikä se minua. Olihan kurja homma, vituttu, ihmiset vahtasi minua.
En sanonut siis mitään, ettei se äityisi lisää. Se ei ollut silminähden ainakaan kännissä. Myöhemmin sama akka huusi ja haukkui ohikulkevia, sanoi itse olevansa sairaalasta lomalla.
Rasismiin ja suomi-poika-inhorealismi liikkuu sairaan psyykepotilaan puheiden jalanjäljissä. Psyykkiksillä on siis tulinen tarve paahtaa inhorealismia, vaikka tuntemattomista. Syy voi olla päällystakki, selkäreppu, istuma-asento, läsnäolo tms.
"Syy voi olla päällystakki, selkäreppu, istuma-asento, läsnäolo tms. "
Tai ns. rasismi meidän kovia kokeneiden mielestä sen feikki- /leikkisyrjintää tai siis tekopeliä, että jotain syrjitään. Työpaikkakiusaaminen ajan ohi kymmenen kertaa tuon leikkitekopelin ja uhriutuimisen. Mitäs tulevat, kaikkihan niille maksetaan ja työtä saavat. Suomalaiset eivät saa työtä, koska lakien tuntemus on liiallinen ja nostaa palkkaa. Tätä valittaja pseudot eivät bonjaa, ollaan aina itse muka kaikkein keskeisimmässä roolissa. Huh, kuka edes pittää, ne vaan ovat itse rahanperässä saapuneet länteen jurputtamaan. Sitä sopisi siellä afrikan oloissa pistää elämä komeaksi, kun kerran tänne tulee kitisemään paskaa.
أنا العمود المهوس
هل أنت إرهابي؟