Kamun Auto, kierrä vitun kaukaa.

Ei tympeämpää paikkaa ole. Kusettavat joka käänteessä ja vittuilevat jos yrität tinkiä. Kaikki koslat loppuun ajettuja ja myyjä kulkee 95€ dressmanin paskanen ja kauhtunut puku päällä pomarin lattakengät jalassa haisten vanhalle viinalle ja paskalle. Olen kuullut että kyseisen kylän raastuvanoikeudessa paljon juttuja huijaamisen vuoksi. Älä sis osta persekamulta mitään !
18652
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Heh.Hyvää+kirjoituksessasi+on+se,+ettei+siitä+ole+onneksi+kenellekään+haittaa+saati+kenellekään+mitään+informatiivista+sisältöä."Kamun+Auto"+kun+on+mielikuvituksen+tuote,+sellaista+ei+ole+olemassakaan.Piristetään+kuitenkin+aamuasi,+jahka+krapulastasi+heräilet,+niin+pääset+lukemaan+minun+kommentointini+sinun+paskansuoltoosi.+Ole+hyvä."Ei+tympeämpää+paikkaa+ole.+Kusettavat+joka+käänteessä+ja+vittuilevat+jos+yrität+tinkiä."=>+Eiiih...+päätellen+tässä+kirjoittelustasi,+rivien+välistä+siis,+vittuilija+olit+ensin+sinä.+Sitä+saa,+mitä+tilaa.+Ja+ihan+kaikissa+liikkeissä.+Vittuile+(tarjoon+kympin+autosta+kuutosen)+niin+100%+saat+suksia+vittuun+muualtakin."Kaikki+koslat+loppuun+ajettuja..."=>+Vai+niin.+Minun+mielestäni+sellaiseen+liikkeeseen+ei+pidä+mennä+edes+vittuilemaan,+jossa+ei+ole+lähtökohtaisestikaan+autoa+jonka+haluaisi+ostaa.+Mitähän+vittua+sinä+teit+siellä+tinkaamassa,+jos+kaikki+on+mielestäsi+loppuun+ajettuja?+Ai+niin;+kävit+vaan+vittuilemassa+ja+kun+vittuilivat+sinulle+takaisin,+loukkaannuit+ja+päätit+juoda+pullon+kossua,+josta+rohkaistuneena+vielä+ennen+sammumista+päätit+avautua+keskustelupalstalle+tässä+nähdyin+tuloksin.+Voivoi.+"...myyjä+kulkee+95€+dressmanin+paskanen+ja+kauhtunut+puku+päällä+pomarin+lattakengät+jalassa+haisten+vanhalle+viinalle+ja+paskalle."=>+Tarkkaanpas+olet+tutkaillut+myyjän+vaatetustakin...+ettei+vaan+siellä+sinun+sisälläsi+asustele+pikkuinen+kaappihomo+joka+pyrkii+ulostautumaan+miesten+vaatusta+tutkaillen+a+arvostellen+kuin+paraskin+neiti-ihminen?"Olen+kuullut+että+kyseisen+kylän+raastuvanoikeudessa+paljon+juttuja+huijaamisen+vuoksi."=>+Öööh...?+Ja+kuulopuheet+on+faktoja+kaikki,+senhän+nyt+tajuaa+jokainen!+"Älä+sis+osta+persekamulta+mitään+!"=>+No+niin;+sovitaan+sis+näin,+persikkamultaan+ja+baanalle!

Äänestä
  • On se vaan hulvattoman hauskaa lukea näitä avaajan kaltaisten ressukoiden "mukanäppäriä" oksennuksia, mutta vielä mukavampaa on lukea kun joku ampuu rassukan töttöröötäh tavoin ns. alas.

    Äänestä

  • aamukahviviihde kirjoitti:

    On se vaan hulvattoman hauskaa lukea näitä avaajan kaltaisten ressukoiden "mukanäppäriä" oksennuksia, mutta vielä mukavampaa on lukea kun joku ampuu rassukan töttöröötäh tavoin ns. alas.

    Täysin samaa mieltä. Aamulla heti ensimmäisenä tälle palstalle, sitten vasta lehden luku.

    Äänestä

  • Hassu reppana tämä ensimmäinen vastaaja, jolla on tapana nielaista palstan jokainen trolliviesti ja sepustaa sitten pitkä, kuiva ja tekohauska jaarittelu vastineeksi.
    Ilmeisesti kauppa ei käy, kun on aikaa purkaa katkeruuttaan menetetyille asiakkaille...

    Äänestä

Käyttäjät on kusettajia pellejä ja mitä muuta surkeeta porukkaa.

Äänestä
  • Ja audii, mersuu, bemarii....

    Äänestä

Itse ostin kerran Kamun autosta ns "takuu" auton. Ajelin sillä ja nokkaremmi poikki vaikka piti olla juuri 10 000 km sitten vaihdettu. Arvatkaapa korvasiko tämä Kamun-auto mitään ? Vitut ! Ei edes vastannut puhelimeen kun tiesi kuka soittaa. Varmasti arvasi että kosla levisi. Kamu lueppa tarkkaan "HAISTA PASKA" !

Äänestä

tätä olen just sanonut KAIKILLE olkaa tarkkana kun ostatte käytetyn auton....älkää uskoko kaikkea paskajalkoja kusetus kaikkein tärkeintä!!? muusta viis..eihän muuten voitot olisi näin isoja kamaksi kamulla!

Äänestä
  • Ohhoh?
    "..eihän muuten voitot olisi näin isoja kamaksi kamulla!"

    http://www.nettiauto.com/yritys/autokamu

    => ...kyllä pitää melkoinen velho olla, että autokamun tuotteilla niin isoihin voittoihin pääsee, että kaltaistasi noin paljon vituttaa. Ei kun ainiin; Köyhäähän vituttaa eniten KAIKKI!

    Kommentissasi oli yksi asia kyllä ihan oikein;
    Aina pitää olla tarkkana, kun ostaa käytetyn auton, mistä tahansa sen sitten ostaakin.

    Ja vielä samaan hengenvetoon edelliselle "huijari" nimimerkillä esiintyneelle.

    "Itse ostin kerran Kamun autosta ns "takuu" auton."

    => Se on kuule "huijari" sellainen juttu, ettei autokamusta voi mitenkään ostaa autoa, jossa olisi takuu tai edes ns.takuu.
    Eli haista ite.

    Äänestä

Osta pyörä siinä on ketju ei hihna huolia.

Äänestä

Tojolla kun pästelee niin ei kuminauhat huoleta.

Äänestä

Herran rauhaa

Äänestä

Vetäkää käyttäjät itsenne vastuuseen siitä mitä tuotte vaihdossa

Äänestä

Mammanpoika Jouni se aina ensimmäisenä sepustaa joka trolliin ja perään vielä vastailee itselleen.

Äänestä

Ite kävin kerran Kamun autossa ja se yritti kusettaa mua. Löin sitä paskamahaa palleaan ja sanoin että antaa olla viimeinen kerta kun yrittää lihaksikasta ja nopeaa autonostajaa kusettaa.

Äänestä

ne oli purjehduskengät 90 luvulta

Äänestä

Onkos tämä sama autokauppias joka käyttää niitä vitun tennissukkia ja vyölaukkua ? Välillä sillä on vaalenapunaiset kroksit jalassa kun ovat sen mielestä vitsikkäät.

Äänestä

Käyttäkää julkisia kulku välineitä, niin ei tarvitse valittaa. Kävely ja fillari ovat myös hyviä kulkupelejä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Peran_auto_hyvä kirjoitti:

Ei tympeämpää paikkaa ole. Kusettavat joka käänteessä ja vittuilevat jos yrität tinkiä. Kaikki koslat loppuun ajettuja ja myyjä kulkee 95€ dressmanin paskanen ja kauhtunut puku päällä pomarin lattakengät jalassa haisten vanhalle viinalle ja paskalle. Olen kuullut että kyseisen kylän raastuvanoikeudessa paljon juttuja huijaamisen vuoksi. Älä sis osta persekamulta mitään !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu