VALMISTAUTUKAA NUKKUMAANMENOON!

No niin palstan hörhöt, on taas se aika vuorokaudesta, kun pitää valmistautua nukkumaanmenoon. Tabletti-annostelijan kautta hammaspesulle ja nukkumaan, niin jaksatte huomenna taas tuottaa palstalle omituisuuksianne!
12197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Eij mjina vjoi. Mjina yövjuoro. Mjutta njut tjauko ja vjahan tjeeta ja vjotkaa sjeka kjaalisjoppaa. Da!

Äänestä
  • Sama se onko teillä päivä- vai yövuoro, aina te pietarin tiltut ootte kuutamolla.

    Äänestä

Joo joo.
Iltamömmöt Imovane Ketipinor ja Melatonin kolesterolilääke otettu.
Juustoleivän syön äkkiä ennenkuin tajunta sammuu kun mukavampi nukkua jos ei suolet huuda -" Leippä, Leippä".

Äänestä
  • Tuleeks vanesta rautanaulan maku leipäläpeen?

    Äänestä

  • Nuk-q kirjoitti:

    Tuleeks vanesta rautanaulan maku leipäläpeen?

    Tulee eikä lähde edes suuta huuhtomalla kitkerä maku.

    Ollessani koiranomistaja joskus niin sille annettiin tarvittaessa lääkkeet syvälle kurkkuun työntämällä.

    Olen oppinut vanen ottamaan samalla tavalla.

    Äänestä

jos sen ottaa kossupaukun kanssa.

Äänestä

Heipä hei!
Hyvää iltaa!
Luppakyrpä seikkailee taas.
Luppakyrpä-nimen sain,
kyrpäni nääs lerputtaa.


Olen pieni nalle vain, pullea.
Hörhöjen kanssa viihdyn ain.
Olen pieni nalle vain, pörheä.
Hörhöt mua rakastaa.


Hyvää yötä piltit,
nalle silmät sulkee.
Hörhöistä näkee nalle monta unta.

Äänestä

NUKKUMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNN!!!!!

Äänestä
  • Haista sinä suvakki äitisi reva...
    Ainiin, sinähän nuuhkit sitä joka ilta muutenkin.
    No tee nyt sitten niin kuin olet aina ennenkin tehnyt saatanan lakupekka.

    Äänestä

Aloittaja on tyypillinen lerppahuuli kuli. Häivy suomesta vitun maho. Tosin, on hyvä että olet maho.

Äänestä

Olettekos hörhöt sattuneet huomaamaan, että kello on yli puolenyön?

Äänestä

Pillerinottoaika!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


unihiekoittaja kirjoitti:

No niin palstan hörhöt, on taas se aika vuorokaudesta, kun pitää valmistautua nukkumaanmenoon. Tabletti-annostelijan kautta hammaspesulle ja nukkumaan, niin jaksatte huomenna taas tuottaa palstalle omituisuuksianne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu