Videot hillaryn keskusteluista ja äkillisistä päänheilautuksista ja naurukohtauksista sekä puheen sönkkäämisistä on tullut julkisuuteen mutta yle ei ole vielä tietoinen joten tuskin Matti Rönkäkään. Yleensä tälläaiset asiat tulee julkisuuteen suomen tärkeimmän median eli MV-lehden kautta ja sitten viikon tai kahden päästä suvakkilehdistössä ilman mainintaa lähteestä, näin menettelee paskamedia suomessa!
Trump onkin selvä ainoa vaihtoehto kun hillary taitaa seota ainakin paineen alla!
Trump onkin selvä ainoa vaihtoehto kun hillary taitaa seota ainakin paineen alla!
Vastaukset 21
Vanhimmat
Suvakkien suosikeista ei saa julkaista koskaan mitään negatiivista.
Suvakeilla on jo totalitarismi.
Jo on ryssillä puheet.
jo on suvakeilla puheet. hullua ei kannata äänestää.
Ei kannatakaan, siksi ääni Clintonille.
Moni nainen olisi ottanut eron sen johdosta, mitä Bill teki. Mutta politiittista uraa pitkällä tähtäyksellä tekevä tiesi, että se (ero) olisi tuhonnut hänen presidenttihaaveensa:
- Kuka äänestäisi pressaksi entisen presidentin ex-vaimoa? No, eipä juuri kukaan. Eikä pääsisi edes ehdolle.
(Toivottavasti ei sentään ole ns. Mantsurian kandidaatti!)
yle vaikenee, Rönkkä änkyttää ja Trumppi porskuttaa ja suvakkeja vituttaa.
tämä on se yhtälö mikä toistuu vaaleihin asti!
Jahas, aloittajalla lienee siellä ketjut jo ojossa, kun niitä kyselen, vai mitä?
No hopihopi...
Ensi yönä taivas putoaa niskaan, ihme on tapahtunut. Täällä jo kauan sitten kirjoitettuja juttuja iltasanomat uutisoi
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001234383.html
Eihän tuollaisesta ole presidentiksi. Aivan sairas ja muutenkin on rahoittanut Isiksen aseita ja järjestänyt muutaman murhan.
Clintonista tulee hyvä presidentti ei ole vanha sairas ukko kuten Putler.
Seniili vanha huuhkaja joka on ulalla maapallon asioista, juu, tosi "hyvä" tuleva presidentti.......
Kaunis, tyylikäs, älykäs, kouluja käynyt, pitkäpinnainen, rauhallinen luonne!
Riivaaja siitä vain vähän puskee läpi:
https://www.youtube.com/watch?v=Ia12gBz8RkY
Noi filmit on käsiteltyjä fake laatua pilaversioita,mitä järkee??
Aika hyvin toimittajat videossa pelästyy pilaversiota.
Hillary on vanha tautinen ja narkkaava lesbo.
Hillary vastaa hyvinkin suomen ddrsetalesposuvakkimyyrää, naamakin samaa luokkaa setalespon kanssa, yhteenvetona mollemmmista käy: Vanhoja kaunaisia miehiä vihaavia suvakkivajakkeja joilla kauna jaa ohimenneen kiimankin.
Lisäksi neuroloogisia hulluuskohtauksia suu ammollaan nauraa hullunnaurua, vai vielä vanhalle ämmälle ydinasesalkku, älkää hulluja puhuko!
Mihis se totuus unohtui? Onko todisteita näyttää toteen, että tauteja kantava? Entäs narkkaava? Missä on todisteet, missä?
Enpä usko, ei pahemmin näytä narkilta, mutta perättömät, hullut kirjoitukset kyllä vaikuttavat hullun anarkistinarkin kirjoittamilta. Ties vaikka saa näistä kirjoituksista rahaa, joilla sitten voi kustantaa huumeidensa käytön.
Jännä kun narkit ovat ensimmäisinä haukkumassa muita narkeiksi, vaikka se todellinen narkki kurkistaa sieltä peilistä!
Kaikki amerikkalaiset liikehtivät , ilmehtivät ja nauravat huomattavasti enemmän kuin suomalaiset. Olen kohdannut paljon ihmisiä, joita katsellessa voisi luulla patsaaksi, ei elon merkkiä.
Tuo totta on. Hilary on luonteva ja todella viehättävä ihminen. Anteeksiantavainenkin on, koska antoi miehellensä anteeksi. Hyvä liitto kestää kyllä melkein mitä vain. Bill kunnioittaa vaimoaan ja niin tekevät viisaat amerikkalaisetkin.
Kuka nyt tuollaista punaista, suutaan vääntelevää hullua ukkoa presidentiksi haluaisi. Ei hän osaa puhuakaan poliitikon lailla vaan huutaa kuin hurmossaarnaaja ja kun suunsa avaa, niin pelkkää sontaa sieltä tulee.
Oppimaton kansa hullaantuu tuollaisesta huutajasta, aivan niin kuin hullaannutaan jostakin hihhulisaarnaajasta. Viisaat osaavat päätellä, mikä hän on miehiään. "Oman voiton" tavoitteleva pyrkyri.
Te, jotka H.Clintonia panettelette, taidatte kuulua tuohon hurmosalttiiseen ryhmään, joilla ei ole ajattelukykyä erotella oikeaa ja väärää.
Hillarylla on pahanlaatuinen aivovamma, on kohta kasvi joten ämmä on hyvä aseteollisuuden kauko-ohjattava mannekiini.
Eiköhän ameriikalle riitä joyksi ääliöpresidentti joka sai säälistäkin mustalle myönnetyn Nobelin aivan ansioitta!