Ottakaa selvää vaikka (ainakin islamin-uskon profetioista), kuinka tämä nykyinen, uusi Jeesus (alkuper. jälkeen tullut yli tuhat vuotta sitten) ja varmaan ne tulevatkin Jeesukset, ovat tulleet Murskaamaan Ristin, eli Kristinuskon täysin mitätöiden, Näinä Aikoina. Että oikein mikään ei päde, mitä Raamattuunkin on kirjoitettu, miten, kuinka meidät kaikki on jo pelastettu sen Alkuperäisen Jeesuksen sovitustyön, ristinkuoleman tähden. Myöskään mitkään oikein muutkaan Kristinuskon asiat, lait, säännöt EIVÄT päde, eivät lähimmäisen rakkaus eli kaikista muistakin välittäminen. Kuinka Jumalat ja Jeesus (myös ne monet muut) ovat JO alkaneet täysin mitätöidä, jopa murskaten kaikki Noi asiat, Lait.
Minulle ilmoittivat (ja muillekin on jo vuosien ajan ollut selvää, ettei mikään ENÄÄ toimi, eikä päde) n. v. 2013 kuinka Herrat Jumalat (PääJumalat) EIKÄ Jeesus halunneet, tahtoneet EIVÄTKÄ toteuttaneet ENÄÄ mitään Kristinuskoa, VAAN halusivat ja tulivatkin Mitätöimään Kaikki ne tärkeät asiat Kristinuskosta, ja koko Kristinuskon. Silloin, niinä aikoina Herrat samat tulivat myös minulle (monelle muullekin tuli selväksi) ilmoittamaan, että heidän mielestään, halustaan lapsillakaan EI ole MITÄÄN väliä, että heitäkin voi uhrata ja kohdella, HEITTÄÄ mihin vaan.
Siellä islamin profetioissa (kuten myös ne muut luotettavat ennustukset, profetiat, Nostradamus ja Baba Vanga, v. 1996) ovat kaikki ennustaneet että miten islamin usko tulee valloittamaan, valtaamaan suuren osan länsimaistakin, Euroopasta, että miten vuoteen n. 2020-2030 (jotain sitä luokkaa) Eurooppa tulee olemaan Suurelta osin islamin Uskon Valtaama. Islamin uskon profetioissa on myös ennustettu, että kuinka Jeesus (tämä nyk.) on tullut tänne "toisella Kerrallaan" vain murskaamaan Ristin ja kuinka Hän rukoilee siellä Imam Mahdin selän takana, heille ja islamin uskolle hyvää ja lisääntymistä. Imam Mahdi on islaminuskoisten sotapäällikkö, joka tulee taistelemaan Mustan Lipun alla (ISIS yms.), oikea henkilö siis, ja joka tulee tekemään voitokasta iskua, tuhoa kaikkiin muihin uskoviin (jotka ovat heidän millään tiellään) ja levittävät islamin uskoa niiden uhriensa alueille, voitokkaasti.
Kristinuskon Murskaajat Jumalat ja Jeesus
KatsokaaOttakaaSelvää
0
94
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1014994
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2522057- 891683
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401190Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3381169Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051100- 501099
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en1491079- 1111039
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os85984