Susanna Tanni - Kaikki on paljastettu

kuinkaonjuljettu

17

779

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Posliinivanhana

      Seiska se osaa byähhäh.

    • lenpaala

      Eikö Tanni kiinnosta Lepäälässä?

    • tästälue

      On Hänessä mallia puolta nuoremmille läskip-seille, jolle ei todellakaan sovi kireät ledginssit , kateeliset ämmät tästä herneet ottaa ja äijät kuolaa, mitä sitten aina joku on hot isolla H:lla , ja toinen on .
      Perus lempääläläinen kuvaus : meikitön, puukolla tukka leikattu, ylipainoa, tyhmät rillit, naama väärässä, verkkarit, rööki suussa, tuppisuu tai räkättäjä, pukeutuu mauttomasti , alavatsa ja hanuri turvonnut siidereistä , tässä normaali naiskuvaus vaikka ideaparkin naiskävijöistä , miksiköhän näitä ärsyttää kun monen lapsen keski-ikäinen nainen on todella hienossa kunnossa niin että kansainväliset lehdetkin kiinnostuvat.

      Kateus ja kateus, siinä se lyhyesti.

      Hienoa Susanna, onneksi olkoon!

      Olkaa hyvä läskip-seet

    • Lembois

      Oikein kiva että Lempäälässä asuu myös kauniita ihmisiä! Hyvä Susa!

    • HannukainenKms

      No jaa. Eipä mun silmään mitenkään kaunis. Paremmalla rungollakim ihmisiä on ja ei naama kyllä säväytä.

      • lössöille

        No nyt puhutaan lempäälän paksup-reistä ja kun katsoo kylän raittia niin en ole parempaa nähnyt, reppahousuja plösöjä joka paikassa, mauttomia ja meikittömiä naamavääräisiä murjottajia kyllä näkee koko ajan.

        Kyllä on Susanna komea ilmestys , onneksi olkoon kun olet pitänyt itsestäsi huolta, kuntoillut ja todella katsonut mitä olet syönyt. Hienoa ja kaunista.


      • 456hfyh
        lössöille kirjoitti:

        No nyt puhutaan lempäälän paksup-reistä ja kun katsoo kylän raittia niin en ole parempaa nähnyt, reppahousuja plösöjä joka paikassa, mauttomia ja meikittömiä naamavääräisiä murjottajia kyllä näkee koko ajan.

        Kyllä on Susanna komea ilmestys , onneksi olkoon kun olet pitänyt itsestäsi huolta, kuntoillut ja todella katsonut mitä olet syönyt. Hienoa ja kaunista.

        Oletko hommo vai miksi komeat naiset kiinnostaa?


    • Pimsupamsu

      Pimsulla Lempäälän julkkikseksi.

    • Trumpinmorsio

      Voisiko Sussu levittää reitensä koko maailmalle, ehkäpä Trumpille?

    • Pip-pe-li-kö

      Mikä sieltä välistä roikkuu...?

    • runksrunkssusannankuvaa

      joko se runksrunksrunkkaajien unelma susanna (mikälie sukunimi nyt?= on muuttanut pois?

    • tanninänni

      Milloin Tannilta paljastuu lisää?

    • pillueinari.com

      Susanna Tanni on juljennut paljastaa itsensä alastomaksi, ollen ikään kuin naispuolinen pillueinari, nainen, joka ei tiedä miten päin olla ja on siksi ilkosillaan kun ei tiedä millaisista vaatteista pitää.

      Susanna, sinä et tiedä miten päin olisit ja olet siksi Lempäälän Pillueinari 2017!

    • Modelio

      No jaa. Kaippa se on reenattu runko niinkuin monella hänen ikäisellään. Mielestäni ei kovin nätti naamaltaan. Rumat hampaat ja hymy. Eikö muutenkaan makuuni.

      • Hyiyök

        Ajattelisi nyt esim. lapsiaan jollei muita.


    • PunttiVeijari

      Sussu on ihana. Täällä kirjoittelee samat naiset kuin ne jotka ihmettelee miksei saa tarpeeksi seksiä mieheltään ja perse on turvonnut niinkun ladon ovet. Ihme juttu muuten?

    • Kuitusiima

      Jarno tanni et ole punttiveijari vaan ongensiima

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      75
      1390
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      243
      1269
    3. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      1076
    4. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      255
      1048
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      51
      775
    6. 65
      744
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      62
      727
    8. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      39
      708
    9. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      44
      671
    10. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      30
      627
    Aihe