Susanna Tanni - Kaikki on paljastettu

17917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Seiska se osaa byähhäh.

Äänestä

Eikö Tanni kiinnosta Lepäälässä?

Äänestä

On Hänessä mallia puolta nuoremmille läskip-seille, jolle ei todellakaan sovi kireät ledginssit , kateeliset ämmät tästä herneet ottaa ja äijät kuolaa, mitä sitten aina joku on hot isolla H:lla , ja toinen on .
Perus lempääläläinen kuvaus : meikitön, puukolla tukka leikattu, ylipainoa, tyhmät rillit, naama väärässä, verkkarit, rööki suussa, tuppisuu tai räkättäjä, pukeutuu mauttomasti , alavatsa ja hanuri turvonnut siidereistä , tässä normaali naiskuvaus vaikka ideaparkin naiskävijöistä , miksiköhän näitä ärsyttää kun monen lapsen keski-ikäinen nainen on todella hienossa kunnossa niin että kansainväliset lehdetkin kiinnostuvat.

Kateus ja kateus, siinä se lyhyesti.

Hienoa Susanna, onneksi olkoon!

Olkaa hyvä läskip-seet

Äänestä

Oikein kiva että Lempäälässä asuu myös kauniita ihmisiä! Hyvä Susa!

Äänestä

No jaa. Eipä mun silmään mitenkään kaunis. Paremmalla rungollakim ihmisiä on ja ei naama kyllä säväytä.

Äänestä
  • No nyt puhutaan lempäälän paksup-reistä ja kun katsoo kylän raittia niin en ole parempaa nähnyt, reppahousuja plösöjä joka paikassa, mauttomia ja meikittömiä naamavääräisiä murjottajia kyllä näkee koko ajan.

    Kyllä on Susanna komea ilmestys , onneksi olkoon kun olet pitänyt itsestäsi huolta, kuntoillut ja todella katsonut mitä olet syönyt. Hienoa ja kaunista.

    Äänestä

  • lössöille kirjoitti:

    No nyt puhutaan lempäälän paksup-reistä ja kun katsoo kylän raittia niin en ole parempaa nähnyt, reppahousuja plösöjä joka paikassa, mauttomia ja meikittömiä naamavääräisiä murjottajia kyllä näkee koko ajan.

    Kyllä on Susanna komea ilmestys , onneksi olkoon kun olet pitänyt itsestäsi huolta, kuntoillut ja todella katsonut mitä olet syönyt. Hienoa ja kaunista.

    Oletko hommo vai miksi komeat naiset kiinnostaa?

    Äänestä

Pimsulla Lempäälän julkkikseksi.

Äänestä

Voisiko Sussu levittää reitensä koko maailmalle, ehkäpä Trumpille?

Äänestä

Mikä sieltä välistä roikkuu...?

Äänestä

joko se runksrunksrunkkaajien unelma susanna (mikälie sukunimi nyt?= on muuttanut pois?

Äänestä

Milloin Tannilta paljastuu lisää?

Äänestä

Susanna Tanni on juljennut paljastaa itsensä alastomaksi, ollen ikään kuin naispuolinen pillueinari, nainen, joka ei tiedä miten päin olla ja on siksi ilkosillaan kun ei tiedä millaisista vaatteista pitää.

Susanna, sinä et tiedä miten päin olisit ja olet siksi Lempäälän Pillueinari 2017!

Äänestä

No jaa. Kaippa se on reenattu runko niinkuin monella hänen ikäisellään. Mielestäni ei kovin nätti naamaltaan. Rumat hampaat ja hymy. Eikö muutenkaan makuuni.

Äänestä
  • Ajattelisi nyt esim. lapsiaan jollei muita.

    Äänestä

Sussu on ihana. Täällä kirjoittelee samat naiset kuin ne jotka ihmettelee miksei saa tarpeeksi seksiä mieheltään ja perse on turvonnut niinkun ladon ovet. Ihme juttu muuten?

Äänestä

Jarno tanni et ole punttiveijari vaan ongensiima

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuinkaonjuljettu kirjoitti:

Kaikki julkeasti paljaana, lempääläläisten hämmästeltävänä:

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Nama-suomalaisaidin-Playboy-kuvat-eivat-paatyneet-lehteen-nyt-nakyy-kaikki-K18-kuvat/1085461

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu