Tuossa avaamassani nainen muuttuu näkymättömäksi ikääntyeessään-ketjussa 30 naiset vakuuttelivat, että on vain todella hyvä juttu, että miehet eivät enää juokse perässä niin kuin silloin huippuvuosina.
Tämäpä mielenkiintoista, näkeekö joku muu tuossa ristiriidan sen kanssa mitä nuoret MA huipun huumaamat naiset täällä puhuvat. Kehuvat että YT-kyrpää tulee ovista ja ikknoista ja miehet juoksevat perässä.
Jännä juttu, että jos ne miehet eivät kiinnosta eikä seksi kelpaa niin miksi YT-miehille sitten on pillua tarjolla parhassa iässä olevilta 18-22v naisilta enemmän kuin kukaan jaksaa panna. Ja vanhemmat naiset tuolla ulkona suoraan ehdottelevat nussimista jopa AT-miehille(joita niitäkään eivät saa edes kännipanoksi)
Omituista on myös se, että treffipalstat ovat täynnä ylikypsiä naisia etsimässä miestä ja mitä 50v jyystärikaverini on kertonut niin ikäneidot 30-50v ovat todella kiimaisia jos niitä joku viitsii panna, hänkin pani lyhyessä ajassa viittä nettinaista. Yksi ikääntynyt 36v kamunainen sanoi, että hänelle kelpaisi vaikka lähibaarin vanha juoppo panolle kun häntä panettaa kuin kania, oma miehensä ilmeisesti käy panemassa nuorempia.
Kerran jopa tapasimme eräällä junareissulla kännisen haaskan joka kehui käyneensä maksullisissa miehissä saadakseen hyvää seksiä YT-panijoilta.
Naisia ei siis kiinnosta miehet ja seksi?!
13
325
Vastaukset
- entiedämistmitää
Kyllä se varmaan kiinnostaa kun on hedelmällisessä iässä niin hormonit hyrrää mutta sitten vanhenetessa alkaa muut asiat varmaankin kiinostaa enempi, varsinkin jos on saannu jo sen mitä tahtoo eli miehen ja lapsen/lapsia(tai vaan miehen).
Seksihalut vähenevät molemmilla sukupuolilla ikääntyessä.
- Naisasialooseri1
Seksihalut vähenevät vain miehillä ikääntyessä ja nekin saa testolla nousuun ja nuorilla naisilla tietty. Naisena seksihalut sen sijaan lisääntyvät ikääntyessä, mutta seksin saanti ensin vähenee ja sitten loppuu.
- fasdfasdf
Naisasialooseri1 kirjoitti:
Seksihalut vähenevät vain miehillä ikääntyessä ja nekin saa testolla nousuun ja nuorilla naisilla tietty. Naisena seksihalut sen sijaan lisääntyvät ikääntyessä, mutta seksin saanti ensin vähenee ja sitten loppuu.
Ihme seko.
- adsdasadsdsaadsadsd
Mummot deittailee silloin pappoja
- 5887
Been there done that. Elämässä on muutakin kuin lihan hinkkaaminen vastakkain.
- hiipuu
yleensä seksi halut laskee 40v jälkeen kun hormooni taso laskee alas eikä pikkuvelikään toimi kuin nuodena.
- voevoevoevoe
Eipä sitten ole kauaa aikaa enää näillä palstan sinkkumiehillä, pitäsköhön kiirehtiä, että kerkeevät nauttia vielä jonkin aikaa.
voevoevoevoe kirjoitti:
Eipä sitten ole kauaa aikaa enää näillä palstan sinkkumiehillä, pitäsköhön kiirehtiä, että kerkeevät nauttia vielä jonkin aikaa.
Nope...
Taitaa kyl, mut vain erityistapauksissa ja riippuen omista "ominaisuuksistaan" jotka muuttunee ajan myötä...
Nainen kelpaa melkein minkäikäisenä vaan miehille koska on kaikenikäisiä miehiä jotka naivat ihan minkäikäistä naista vaan saavat. Ehkä nyt yli 60 vuotias nainen alkaa olee jo liikaa 50 v miehelle.
- Roksi
Nainen saa seksiä minkä ikäisenä vaan.
30v täyttänyt nainen on parhaassa iässä ja seksihalut korkeimmillaan ja sen ikäinen tietää mitä tahtoo.
Ja 50 ''jyystärikaverisi'' siis pani viittä 50 v naista lyhyessä ajassa? No sehän todistaa siitä että ne naiset saa miestä koska tahtoo! Kaverisi on siis mieshuora! Ja hyvä niin, mieshuoran täytyy aina olla naisen käytettävissä jos kerran mieshuoraksi on ryhtynyt.
Ja 30 v nainen ei kyllä mene sänkyyn 50v kanssa,paitsi jos on rikas ja näyttää George Clooneylta.
Kiva teksti sinulta, oli hauskaa eritellä sitä! Naiset aina sanovat "emmä ees haluiskaan!" kun eivät saa jotakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24945419Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3411278Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy21510916Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369731Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858548Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2306539Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03230Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302269- 391807
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261540