Edullinen parturi Martinlaakso-Myyrmäki?

kaleviperäkarva

Pitäisi saada peena siistittyä, saksilla ja koneella. Mikähän olisi edullinen putiikki Martinlaaksossa tai Myyrmäessä? Miten olisi tuo KOTO Kivivuorentie 10 martsari, joku kehui sitä?

10

4863

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HyvinLeikkaavat

      Edullisuudesta en tiedä, mutta Kilterissä on parturi-kampaamo Sweet, jossa miesten fleda leikataan ajanvarauksella 30 eurolla - onko tuo sitten kallis vai keskihintainen, sitä en tiedä, mutta siellä käyn.

      Myymannissa pääsee ylimmässä kerroksessa odottamalla kai pari euroa halvemmalla, mutta kun välissä on niitä vip-asiakkaita, jotka menee jonottajien ohi, niin se ei ole kiva juttu. Siksi odotus voi kestää aika kauankin joskus.

      • ryhuruy

        on se sieltä ihan kalleimmasta päästä


    • Barber

      Ei näillä nurkilla mitään halpaa ole. Jos asioi muutenkin Helsingissä kannattaa hoitaa asia siellä. Esimerkiksi Forumin tunnelissa miesten leikkaus 14€.

    • sdfghrtyu

      Juu määkin leikkautin kissani.. sata eukkua.

    • Mohammad-Fartass

      Me ympärileikattiin lapsemme, nyt on tytön reikä hyvin ummessa! Ei maksanut mitään, tehtiin itse.

      • kaarlekusiperseIII

        Sinulta voisi leikata pään irti. Saat euron alennusta.


    • Heviletti

      KK Hiushuone Martsarissa. Hyvä hinta-laatu-suhde, paljon vakiasiakkaita.

    • JaneDoes

      Maestrostyle Martinlaaksossa kirjastorakennuksen alakerrassa on ainakin edullinen (10€). Eli jos siistiminen ja perusmallin leikkaus riittää, niin tuonne vaan. Toimii ilman ajanvarausta.

    • Anonyymi

      Cutterssilla olen käynyt. Pk-seudulla useita paikkoja. Alla yksi kokeilukoodi ilmaiseen leikkuuseen nopeimmalle :)

      Tällä koodilla saat ensimmäisen hiustenleikkauksen Cuttersilla ilmaiseksi. Lataa sovellus ja hyödynnä ilmainen hiustenleikkaus: https://cutters.fi/getapp Käytä koodi valitsemassasi salongissa ennen 21.1.2022 . Koodi: tdpdy6 (Koodin voi käyttää vain uusi Cutters-asiakas)

    • Anonyymi

      On se Kalen tukka nyt kyllä jo melko pitkä, jos on niin avuton , ettei osaa saksia käyttää. Koneenkin kyllä saa parillakympillä, mutta en suosittele käyttämään sitä peräpään karvoitukseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten reagoisit

      Jos ikäväsi kohde ottaisi yhteyttä?
      Ikävä
      77
      3184
    2. Olisiko kaivattusi

      Sinulle uskollinen? Olisitko itse hänelle?
      Ikävä
      49
      2400
    3. Ihana nainen

      Suukotellaanko illalla?☺️ 🧔🏻🫶
      Ikävä
      32
      2117
    4. Sinkkujen kommentti järkyttävään raiskaukseen

      Mikä on kommenttisi tähän järkyttävään raiskaukseen? https://www.is.fi/uutiset/art-2000011204617.html Malmin kohuttu sa
      Sinkut
      481
      2112
    5. Ootko koskaan miettinyt että

      miksi kaivatullasi ei ole puolisoa?
      Ikävä
      137
      1879
    6. Huomenta ihana

      Mussu ❤️.
      Ikävä
      31
      1745
    7. Ryöstö hyrynsalmella!

      Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313
      Hyrynsalmi
      29
      1731
    8. Sukuvikaako ?

      Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne
      Iisalmi
      10
      1569
    9. Joskus mietin

      miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi
      Ikävä
      5
      1290
    10. Hyvää yötä

      Söpöstelen kaivattuni kanssa haaveissani. Halaan tyynyä ja leikin että hän on tässä ihan kiinni. *olet ajatuksissani
      Tunteet
      6
      1254
    Aihe