Ootko syysmyrskyssä mylvinyt? Kevähangilla hönkäillyt ja toivonut et joku ois sun morsian?..tai sulhanen..
Tossa on ollu pelionnee pikkasen mutta voisko sen vaihtaa toisenlaiseen onneen.. löytää vaikkapa morsian? Ettei tarvi syysmyrskyssä mylviä tai keväthangilla hönkäillä?
..mylvinyt..hönkäillyt
12
183
Vastaukset
- runkkunyrkki
Minoon ruska aikaan runkkailut runsaasti.
- herra-hirvi
Oluttuopin ääressä mylvinyt. Käynyt olutkeskusteluja. Masennellut pellolla.
- a-no
Tässä sulle toimiva iskuriimi:
Saaks mä murista sun muffinssii
Saaks mä pöristä sun poslariin, beibi
Saaks mä turista sun tuheroon
Saaks mä pärskii sun puseroon, beibiLuulekko? Jospa teen vanhanaikaisesti ja mylvin ikkunan alla kunhan varmistaa että on vapaa eikä varattu.
- BubiKaj
Höngin täällä, koska en ole siellä.
- ViinaMaistuuVammaisille
Tumppaa läpees.
- Mielisairaspotilas
Viina maistuu PASKALLE! Toivottavasti vitusti jengiä kuolee alkoholimyrkytykseen, koska ovat sen itse toiminnallaan aiheuttaneet.
- DaijutJuoKaljaa
Titityy
- CheekIsTheBest
Minä olen työni tehnyt, oli kivaa.
- dingdingdingoletvoittaja
Ime tätä.
- KeitänMunani
Muna maistuu pahalle, kannattaa keittää se ensin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4638332Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195740Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2374662Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli384533Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s594052Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603900SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1573667- 901647
- 811032
- 41799
