säätiin aceraa pyörässä että pyörii parhaiten kilp

1.2 o.2.5 tai 3 tuhaneesosia
cm
rattaitten videressä melko auki ulkona melko kiinni
miten parhaiten pyörfii mahdollisuus 1 tuhannesta
ylösaklaisin
pyyhkleellä
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

0.25cm 0.3cm välillä ulkona sisällä 1.2cm
tuhannes osia sadasosia

Äänestä

ruuvinpäästgä
vaikee säätö maailman

Äänestä

sain säädettyä nopeemmaksi pyörän

Äänestä

vaijerfin muovin laitoin täysin kiinni

Äänestä

ruuvitf oli kiinni polvenyläosa tuli kipeeksi ja pää

Äänestä

pakko oli säätää

Äänestä

testaa ja säätää uudelleen jos ei hyvä helpompi niin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrikijäs721 kirjoitti:

1.2 o.2.5 tai 3 tuhaneesosia
cm
rattaitten videressä melko auki ulkona melko kiinni
miten parhaiten pyörfii mahdollisuus 1 tuhannesta
ylösaklaisin
pyyhkleellä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu