Onko nyt liikkeellä

Onko nyt liikkeellä jotain flunssa/vatsatautia.
Ite täällä riudun räkätaudissa, yskässä ja mahakin oireilee.
551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Et ole ainoa.....

Äänestä

Ottakaa huomioon myös myyräkuumeen mahdollisuus, sitä nimittäin myös liikkeellä.

Äänestä

Likkeellä on ärhäkkää flunssaa joka tarttuu todella nopeasti.

Äänestä

Sairastuin viikko sitten, oli lihaskipua ja vatsatautikin. Pientä lämpöä, mutta ei juurikaan nuhaa. Nyt vasta alkaa mennä ohi.

Äänestä

Ainahan sitä joku tauti on liikkeellä ja vielä todennäköisemmin vastaus on kyllä, jos itse olet sairastunut tällä hetkellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikivaei kirjoitti:

Onko nyt liikkeellä jotain flunssa/vatsatautia.
Ite täällä riudun räkätaudissa, yskässä ja mahakin oireilee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu