Soini hämmästelee miksei maahanmuuttajia tule enem
Lisätäänliksaa
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Nyt on Soinin vuoro pyrkiä EU:n lumevirkaan. Ja SINÄ MAKSAT! Ei noin epätoivoinen perseennuolenta muuten ole selitettävissä. Mutta onneksi koko mafiahimmeli hajoaa sitä ennen.
Älykääpiö joka tällä kerralla käyttää nimimerkkiä "Lisätäänliksaa"
on aloittanut samalla linkillä, jonka päiväys on 04.03.2015 klo 12:20, varustetun keskusteluketjun,
tällä palstalla jo ainakin 4 kertaa viimeisten 6 kuukauden aikana.
Kyseinen Soinin haastattelu 04.03.2015 tapahtui siis noin 5 kuukautta ennen kuin muslimii-tunkeutujat vyöryivät esteettä Suomen Valtion rajojen yli, vaatimaan täysihoitoa ja pahoinpitelemään, raiskaamaan, joukko-raiskaamaan, ryöstämään ja tappamaan puhtaita Suomalaista.
Soinin palkoilla vara maksaa.
Se herra pitää kuskata keski-eurooppaan hommiin. Calaisin viidakkoleirin keisariksi, sinne se sopii hyvin, kunnes laittavat sen pataan. Siis oikeaan pataan kiehumaan, eikä anneta pataan.
Kreikalle rahaa, Turkki EU jäseneksi, mamuja Suomeen, Guggenhein Helsinkiin.