Vantaan surkeinta pizzaa

Hei,

Tiedättekö mistä saa Vantaan surkeinta pizzaa? Salama Pizzasta, joka sijaitsee Myyrmäessä. Suoraansanottuna Pyörrekujalla. Pizzat ja kebabit mausteettomia. Huonoa paprikamaustetta pizzapohjissa ja kebabkastikkeena. Ei ole hyvää kebabbia eikä pizzaa näin. Pizzapohjaan tomaattimurskaa tai tomaattisosetta mieluummin kuin paprikamaustetta. Kebappiin mieluummin minttujogurttia tai tabascoa kuin paprikamaustetta. En suosittele!
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Aivan =) Olen huonot kokemukset.

Äänestä

Koivukylässä oli joku paikka missä fafeleihin ei tullu minkäänlaista tomaattikastiketta!

Äänestä

Ripuli Pizza Martsrissa

Äänestä

Maku pizza korsossa. Huh-huh!

Äänestä

Tilasin pizzaa kotiinkuljetuksella ja pizzakuski esitteli sukupuolielintään.

Nyt kun tämä pitsa buumi on valloillaan niin kerronpa omakohtaisen kokemuksen alle 6euron pitsasta! Asuin jokunenvuosi sitten martsarissa (onneksi en enää!) tilasin sieltä lähipitseriasta kotiinkuljetuksella tälläisen halvan pitsan ja vihdoin kun pitsalähetti rimputti ovikelloani ja menin avaamaan niin hän kutsumatta ängesi ovesta sisälle ja sulki ovenperässään. Maksun tapahtuman alkaessa olin työntämässä korttia lukijaan, kunnes tämä lähetti veti pöksynsä nilkkoihin ja näytti sukuelintään minulle irstaasti. Järkytyin todella pahasti ja vaistomaisesti tempaisin pitsalaatikolla hänen penistään mutta hän vain virnisteli ja jatkoi tätä pervoiluaan...Otin puhelin käteeni ja uhkasin soittaa poliisit paikalle niin jopas meni housut nopeasti ylös ja loikki menemään kun mikäkin karvanen kameli! En tämän jälkeen tilannut alle 6 pitsoja ja varsinkaan kotiinkuljeutksela. Ainoa positiivinen tapahtumassa oli se, että sain pitsani veloituksetta joka päätyikin samantien roskiin ja soitto kyseiseen pitseriaan, jonka jälkeen ei sitä heppua näkynyt :D :D aikamoista tuo meno tuola martsarissa, ainakin silloin oli, en tiedä tällähetkellä kun en sinne pahemmin eksy.

Äänestä

Mita sina haukua meidann pizzaria ? Olekko sina rassisti ? Meila pizzat todela huvaa, omilla resepti tehtya. Sama kebabisa, paakaupunkiseutun parasta kebabi olla meila. Miksi sina hauku meidann ruokka ? Me haluta tarjous paras ruoka anta teile, ja huvan hintan.

Äänestä
  • Itte olet hintan!

    Äänestä

  • Me muutan pizza muos rassistile! Tervetulo!

    Äänestä

Milä rintta ja a rannekervvat sama hintaan, ei lisa maksua.

Äänestä

MEILA SINE SAADA MUOS ULLATUS TAUTE PIZZAN SE OLE MINU SPEREMA HAHAHAHA

Äänestä

Täältä ääni myös korson makupizzalle. Saamani annokset on kuin kylmää paskaa. Tai oli, en sentään enää siellä asio.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pizzataxi_Myr kirjoitti:

Hei,

Tiedättekö mistä saa Vantaan surkeinta pizzaa? Salama Pizzasta, joka sijaitsee Myyrmäessä. Suoraansanottuna Pyörrekujalla. Pizzat ja kebabit mausteettomia. Huonoa paprikamaustetta pizzapohjissa ja kebabkastikkeena. Ei ole hyvää kebabbia eikä pizzaa näin. Pizzapohjaan tomaattimurskaa tai tomaattisosetta mieluummin kuin paprikamaustetta. Kebappiin mieluummin minttujogurttia tai tabascoa kuin paprikamaustetta. En suosittele!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu