Otettakaa kuvat pois, Putin raivossa

Otsikot Putin tavatamassa tulevaisuuden ja kuvat lontossa Englantilaisian opiskelian kansa. Putin yrittä pakotta poista kuvat tästä tapamisesta. Miksi putin on niin hermona.
4<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja miksi aloittajan kirjoitustaito on esikoulutasoa,eli perin heikko.

Äänestä
  • Koska minä en ole työtön suomen kielen opettaja pietarista. Siksi kirjoitus taito on aika kehno. Toisaalta minä pystyy erotta todellisus ryssän propagandasta.

    Äänestä

Ei vo titä.

Äänestä

Onnistui löytämään kuvat, Putin aika pieni kaveri.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ValehtelevaVenäjä kirjoitti:

Otsikot Putin tavatamassa tulevaisuuden ja kuvat lontossa Englantilaisian opiskelian kansa. Putin yrittä pakotta poista kuvat tästä tapamisesta. Miksi putin on niin hermona.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu