Exiä rannalla ohjelman sofia haluaa jännämiehen

Atm32

11

55

Äänestä

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Juuri tuollaisia vaatimuslistoja naisilla aina on.

    • ruma-ätmi

      Jo on naisella taas vaatimukset. Siinä se onkin että naiset aina vaatii mieheltä kaikenlaista ja jos mies alkaa vaatimaan niin naiset haukkumassa heti. Nainen saa aina sen kumppanin helposti ja sitten joku nainen itkee lehdessä että on yksinäinen.

    • Ketä kiinnostaa moinen WT-ohjelma?

    • Sad-But-true

      miksi tuollaisissa ohjelma missa on aina naisia jotka nussii paskoja tyyppejä

    • Onko jotenkin yllättävää, että tosi-tv-ohjelmassa on aivotonta roskaväkeä?

    • fdsfsdfsddf

      Tässä näkee miten nuorten parikymppisten naisten asema nousee yhteiskunnan huipulle pelkästään siksi että luooja on luonut tissit ja perseen. Tämä asema alkaa vuosien varrella pikkuhiljaa laskemaan.

      Samalla parikymppiset miehet eivät ole mitään näiden amatsonien rinnalla ja joutuvat taistelemaan menestyksestään ja lopulta jotkut menestyneet 30v saavuttavat saman tason näiden nuorten naisten kanssa.

      Lopulta nämä nuoret naiset ja menestyneet 30v miehet päätyvät yhteen ollessaan tasavertaisia yksilöitä. Toisella on menestys ja toisella tissit ja perse.

    • Soffienmies

      Mitä väliä sillä on jos Sofia on se mikä nyt sattuu olemaan. Oikeasti pitäisi sääliä sitä miestä joka Sofiaa sitten joutuu kestämään.
      Antaa Sofian puuhastella pysyypähän poissa tieltä kun asuu television sisällä.

    • elitistijaylpeäsiitä

      Tuollaisissa ohjelmissa on pelkkiä ö-luokan ihmisä (jos noita älyrajoitteisia nyt ihmisiksi voi kutsua)

    • 8888777778888

      Ketä kiinnostaa jossain wt-ohjelmassa olevien mielipiteet. Joku oikea missi/malli yleensä pokaa jonkun lätkänpelaajan tms. mutta nämä wannabet eivät kuin muita wt:ja.

    • herheher

      hyi mikä ämmä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      110
      1511
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      827
    3. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      54
      716
    4. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      711
    5. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      144
      705
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      37
      591
    7. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      40
      581
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      207
      568
    9. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      32
      546
    10. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      61
      540
    Aihe