Kauhee vimma saada aina se "yhteinen lapsi" vaikka ollaan seurusteltu kuukausi ja toinen osapuoli sai juuri lapsen ex:nsä kanssa. Silti pakko alkaa heti lasta yrittää. Eihän ne koskaan kasvata niitä lapsia, ne lähetetään heti jonnekin Eurooppaan yksityiskouluun ja jätetään sinne, kunnes tulevat teineinä takaisin jatkamaan vanhempiensa malliin.
Vastaukset 2
- veristäfantasiaa
Ehkä se on samaa kuin aina kun on vakava sairaus tai onnettomuus menee roolihahmo leikkaukseen....:D
Tai ollaan sairaalassa siteissä jotka ovat verisiä >>>> Ei taatusti sairaalassa..... - mamiyellow
Ja huvittavaa, miten vauvoja hoidetaan Kaunareissa. Yleensä niitä katsotaan ja ihastellaan, kun ne nukkuvat tai katselevat tyytyväisinä ylös päin. Kukaan vauva ei koskaan puklaa, kukaan ei kakkaa, kenenkään pyllyä ei tartte pestä ja tietenkään kenelläkään kaunarivauvalla ei ole koliikkia. Vauvat on kuin koristeita.
Ja synnyttäneet äidit: ei valuvaa maitoa rinnoista yms. Ja tavattoman epämukavilta näyttävissä vaatteissa koko ajan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 39665
- 86638
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s31580Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?37523Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 34502
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?62495- 63491
- 68479