Murhaaja matu sai maistaa omaa lääkettä

10<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Onneksi edes muut vangit jakavat oikeutta näille apinoille, kun suvakkihuorien hallitsemat oikeuslaitokset ovat munattomia mulattien edessä.

1Äänestä
  • No Suomen vankiloissa olevat rikollisetkin ovat " Isänmaallisempia " , kun Suomen päättäjät. Että silleen.

    Äänestä

Toivottavasti kuolee, maailma olisi hieman parempi paikka kun tuollainen paskakasa ei olisi hengissä.

1Äänestä

Suomessa eräs afganistanilainen raiskasi ja poltti elävältä 17 vuotiaan nuoren naisen. Toivottavasti tuo raaka murhaaja saa vankilassa saman kohtalon kuin mitä Ruotsissa kävi.

1Äänestä

Hienoa. Tovottavasti saa joka päivä muutaman tunnin käsittelyä, jonka jälkeen juuri ja juuri pysyy hengissä.

1Äänestä

Paska juttu kun jättivät apinan henkiin.

1Äänestä
  • olis päässy liian helpolla. nyt tietää sitä saa mitä tilaa....

    1Äänestä

Ruotsin vangit ovat fiksua porukkaa,

Äänestä

Harmi, etteivät hakanneet kuoliaaksi.

Äänestä

näin kävi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kjhjhk kirjoitti:

vankilassa:

http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/ikeassa-kaksi-ihmista-surmannut-hakattiin-rajusti-vankilassa/6067488

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu