Valtiaiden INVAASIO ja Apocalyptiset VALEilmestyks

JokoINVAASIOriittää

Herrojen Valtiaiden, Jumalien ja Jeesuksen harrastama INVAASIO ja Aikojen ALUSTA asti (400-luvulla jKr.) Heidän harjoittama Apocalypsi, Lopun Aikojen ALKAMINEN (400-luvulla jKr.) ja Lopun Aikojen MaailmanLOPPU, Maapallon ihmisineen TUHOAMINEN alkoivat TODELLAKIN aidosti JO viimeistään Ilmestyskirjan VALMISTUTTUA n. v. 476 jKr. Sieltä ASTI Herrat Jumalat, Valtiaat OVAT ITSE ilmoittaneet Kaiken Ilmestyskirjassaan, ja Niissä useissa luotettavissa profetioissaan, JOITA ihmisille ANTOIVAT, vuotivat. Silloin JO tiesivät MITÄ olivat PÄÄTTÄNEET.

Varhais-Keski-Aika ALKOI nimittäin v. 476 jKr., sen jälkeen 500-luvulla jKr. Keski-Aika, joka kesti satoja vuosia, Ristiretkiin ASTI, (9 kpl NIITÄKIN!!!,) jotka alkoivat n. 1000-luvulla, kestivät n. 300 vuotta. Sen jälkeen HETI Noita-vainot 1400-luvulla INKVISAATTOREINEEN, jotka nekin kestivät 300 vuotta, 1700-luvulle ASTI. Kaikki ON Herrojen, Valtiaiden Aikaansaamaa ja haluamaa, SILLÄ olisivat VOINEET halutessaan TULLA kyllä LOPETTAMAAN Ne Ajat, ja kauheat, HIRVEÄT asiat, kohtalot ALKUUNSA, ainakin AJOISSA 1300 vuoden Apocalyptisen AikaKauden Aikana.

Kaikki VIIMEISENKIN vuosikymmenen Aikana ESILLÄ ESITETYT ilmestykset, ASIAT, KAADOT, ASETUKSET, OVAT Herrojen Julmien, Julkeiden KäsiAlaa, Aikaansaannosta ja HALUAMAA. He saivat JO silloin vuodesta 476 jKr.-1700 jKr. YLI TuhatVuotisen Valtakuntansa, Apocalyptisen KOKO MaailmanLopun Aikaan. ON ollut VAIN onnesta KIINNI, ETTEI silloin JO, niihin Aikoihin ihmiset OLLEET keksineet räjähteitä. Sillä JOS niin OLISI ollut, NIIN MaailmanLoppu olisi tullut JO ENSIMMÄISINÄ vuosina.

Kaikki VIIMEvuosikymmenenkin ASIAT, ISIStä myöten, Harmageddoneineen, Apocalyptisine "ajankohtineen" ON ennustettu JO Ilmestyskirjan Ajoista ASTI, ja useissa sieltä ASTI esiintulleissa profetioissa. Herrat Valtiaat, AHNEITA INVAASION VAATIJOITA, IHAN vaan Loppujen lopuksi TUHOTAKSEEN KOKO Maapallon elinkelvottomaksi, ja JÄTTÄÄKSEEN vaan Heidän n. 144 000 ihmistä, JOIDEN Herrat OVAT jo Ilmestyskirjassa ILMOITTANEET säästävänsä. Ja Kaikki VAAN, AINOASTAAN Heidän INVAASIOSTAAN johtuen ja Heidän Uskonsa (VALEITA VAAN) uskottelemiseksi, UPOTTAMISEKSI ihmisiin.

2

133

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ValtavatValtiaat

      ENTERPRISE on VALTAVA alus VALTIAILLA !! Ionitykissä on Voimaa !!

    • kirjastostalöytyy

      et siten ole vielä Valtarin Turms kuolematonta ehtinyt lukaista. Hän kävi samat polut ja selvitti sen homman kotiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2435
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1407
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      80
      1263
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      11
      1182
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      885
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      880
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      44
      723
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      92
      712
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      27
      699
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      676
    Aihe