Miehelläni on kai suht. pieni. Minua ei kiihoita penis itsessään eikä koko merkitse sinänsä mitään, mutta kun mieheni on lähetyssaarnaaja-asennossa ja nosta jalat ylös, niin penis riittää melkein g-pisteeseen asti tai ainakin tuntuu siltä. Luulen että jos se olisi sentinkin pitempi, niin voisin saada orgasmin g-pisteenkin avulla, enkä ainoastaan klitorisorgasmia. Olen kokeillut kurkulla ja todennut että kun se on n. sentin syvemmällä kuin mieheni penis, niin alkaa tuntumaan ihanalta. Kurkku on siis valitettavasti fyysisesti parempi kuin mieheni penis.
Vastaukset 11
Se mitä G-pisteeksi väitetään, sijaitsee 3-4 senttiä entrancesta, joten on tosiaan pieni...
- AlfatVsBetat
Ottakaa mitat ja postaa tänne, niin analysoidaan asiaa.
Eikö tuttavapiiristä siis löydy apua ongelmaan? - Squirttauttaja
Joko miehelläsi on helvetin pieni alle 5cm mulkku tai pillusi on ihan älytön porakaivo. G-poste on n. 4cm pillun aukolta sisään ja vatsan puolella.
- NeitiMinna
Neitsyenä siis kourittava miestä, ettei ole alle 5cm nakki. Meinaan saada ison O:n heti eka nainnilla.
- Hmmmmxxx
Veltto mulkkku ei kerro erektiokokoa. Iso velttomuna saattaa vähän kutistua kun jäykistyy.
Juuh. Myös pieni.
Mikähän vittu siinä on, että ainoastaan pienikulliset saavat tuon edun. Kai ne nuo lihassolujen laatu sen määrää. Voeha vittu...
no minkä kokoinn ehkä ei kuitenkaa niin pieni
- gggggggppppp
Kokeilimme viikonloppuna laittaa tyynyt minun takapuoleni alle. Penis alkoi "hipaista" g-pistettä. Pituus siis ilmeisesti riittääkin, mutta jostain syystä kosketus on liian vähäistä. Kurkussa ei siis pituus ole oleellista, vaan se että saan painettua sitä paremmin g-pistettä vasten.
- Naapurin_Mies
Sellaisia jatkeita saa ostettua. Suosittelen kyllä kysymään naapurista apua.
- Kusihousuja-nuuhkiva
Minä myöskin pyydän kysymään kaltaiseltani apua.
- Jaettikyrpae
Jätä se minimunainen sika ja keskity siihen kurkkuun!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651358
- 1131040
Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen37835Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.12797Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki54735- 70708
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää52694- 69646
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,33644Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle23621