Sairaanhoitaja paljasti rintansa ja antoi suuseksi

haluaakans

17

1130

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • O7keaasenne
    • Vittu eikä mulle tarjota tuollaista tukea koskaan

    • Ai tuotako se tarkoittaa, kun joku sanoo työskentelevänsä "hoitoalalla".

      • tuonsoisiyleistyvän

        No tuota se ainakin saisi tarkoittaa. Enemmän esim. suihinotto masentunutta piristää kuin jotkut ylihintaiset ja hyödyttömät pillerit.


      • Hyvä_hoito

        Myös DarkFear työskentelee hoitoalalla. Hänkin varmaan pyllyn pyyhkimisen lisäksi paljastaa maahanmuuttajamiehille finalla kasvatetut manboobsinsa ja ottaa suihin.


    • Nautinsiitä

      Henkistä valmennusta.

    • Ujoatm27v

      Minäkin tarvisin tuollaisia palveluksia tai muussa tapauksessa teen varmaan itsemurhan muutaman vuoden sisällä. Vaan kukapa siitä mitään välittää.

    • Raakatotuus

      Siksi, koska miehiä on oikeasti kahta niin erilaista tyyppiä, että ne voisivat yhtä hyvin olla eri lajeja.

      Toiset miehet - miksi niitä sitten kutsutaankaan - jännämiehet, pelimiehet, ytmit - vetoavat naiseen nimenomaan seksuaalisessa mielessä. Kun naiset katsovat näitä miehiä, heidän mieleensä nousee halu. Vaikka kaikki naiset eivät heihin lankeaisikaan, heillä tulee elämässään olemaan lukemattomia kokemuksia siitä että naiset ilmaisevat varsin suoraan ja häpeilemattä olevansa niistä miehistä kiinnostuneita miehen omasta tilanteesta riippumatta. Siinä ei merkitse, onko sairaalan sängyssä vaiko avioliitossa, nainen haluaa sen miehen silti.

      Ja sitten olemme me muut, ätmit ja ketmit, jotka emme vetoa naisiin yhtä alkukantaisella tavalla. Jos nainen meihin ihastuu, niin hakee henkistä tukea ja kumppanuutta ja ehkä hyötyäkin. Siinä missä edellisten miesten pitää väistellä naisten iskuyrityksiä, meidän pitää vääntää itsemme mutkalle tai ainakin panostaa satasella saadaksemme parisuhde, sillä meitä eivät naiset tule iskemään. Emme vain ole niin kiinnostavia että nainen olisi kiinnostunut heittäytymään meihin hetken huumasta.

    • No kato kun on paha mieli.

      Vähän tisua ja suihinotto parantaa kummasti mieltä.

    • Kjhhttr

      Suomessa SPRn henkilökunta harrastaa paljon vakavampia asioita lellikkiensä kanssa. Itsekin tunnustavat, että tiedossa on parikymmentä suhdetta heikäläisten ja vokkilaisten kesken. Ja se on murto-osa.

    • Hoituri__

      Syytön kunnes toisin todistetaan. Saa nähdä onko loppupeleissä totta.

    • Sad-But-true

      Naishoitajien pitäis antaa kaikille yksinäisille atm miehille pillua. Se ehkäisisi itsemurhia valtavasti. Pillu on se joka pelastaa miehen.

    • Raakatotuus

      Heh, tuossa kyllä on juuri sellainen hoitaja kun mitä jotkut palstalaiset kaipaisivat:

      "Hän työskenteli tapahtuman aikaan vuonna 2012 julkisen terveydenhuollon palveluksessa mielenterveyshoitajana.

      Porthouse kertoo olleensa huolissaan potilaasta, koska tämä oli epävakaa ja toinen samankaltaisessa tilanteessa ollut potilas oli tehnyt itsemurhan."

      Tuolta naiselta saattaisi saadakin iskureplalla "annatko vai tapanko itseni?"

      • pornypony

        Porthouse=Penthouse


    • Hoitsut on meidän atm miesten ainoa toivo

    • Erikoissairaanhoitoa

      Ei ollenkaas huonompi hoitaja.Mitä pahaa siinä,jos hoito on hyvää.Mäki taidan tulla vähän kippeeks lähiaikona.

    • oikein.tehty

      "syytetään". Kunniamaininta tuosta pitäisi antaa eikä syytettä. Lisäksi tuo nainen voitaisiin palkata kouluttamaan uusia hoitajia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      298
      11595
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      144
      7136
    3. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      104
      5942
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      42
      5279
    5. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      52
      4371
    6. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      30
      4219
    7. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      32
      3601
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      61
      3584
    9. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      83
      3218
    10. Nyt peukut pystyyn

      Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru
      Kannus
      22
      3125
    Aihe