USA ei tunnusta Krimin vaaleja

Asialla ei ole merkitystä.Riittää kun Venäjä ja Krimiläiset tunnustaa sen.Se on sitten jokaisen oma asia tunnustaako vai ei.Minä myös tunnustan vaikka minulta ei ole asiaa kysytty.Vastaanpa kumminkin.Minä tunnustan Krimin vaalit!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mutta siehän ootkin ryssä.

Äänestä

Mitä sinä tuota yhtä USA:ta tähän vedit esiin? Krimin vaalejahan ei tunnusta KOKO SIVISTYNYT MAAILMA, YK mukaanluettuna.

Äänestä

USA:n perseestä kokkareita nuolevat suomalaiset eivät ainakaan tunnusta Krimin vaaleja.

Äänestä
  • Sinä sen sijaan tunnustat Terijoen hallituksen ainoaksi oikeaksi Suomen hallitukseksi.

    Äänestä

  • Nuolaisitko liian ison kokkareen kun happi loppuu päästäsi!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ffgr56 kirjoitti:

Asialla ei ole merkitystä.Riittää kun Venäjä ja Krimiläiset tunnustaa sen.Se on sitten jokaisen oma asia tunnustaako vai ei.Minä myös tunnustan vaikka minulta ei ole asiaa kysytty.Vastaanpa kumminkin.Minä tunnustan Krimin vaalit!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu