Risikko ehdottaa vasemmistoliiton kieltämistä!

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001263523.html

Samalla vihreät, islam ja sionismi sekä USA/NATON kannatus kielroon!

Eli kokkare kieltää itsemnsä!

Kerrankin ministeri asialla!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Risikon mukaan poliisille tulisi saada lisää resursseja ja saada lisää partioita kaduille. "
Juuri noin....itsenäisyyspäivän soihtukulkueet saavat seuraavan kerran marssia rauhassa. Mahtaa hörhöjä vituttaa :D Suomessa ei nääs hyväksytä minkäänlaista natseilua ei punanatsejakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noniiin kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001263523.html

Samalla vihreät, islam ja sionismi sekä USA/NATON kannatus kielroon!

Eli kokkare kieltää itsemnsä!

Kerrankin ministeri asialla!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu