Trump on uskomattoman paska jätkä

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016092022344380_ul.shtml

Kyllä tämä kertoo kaiken, täytyy olla samanlainen paska jos tuota äänestää ja kyllähän USA:ssa paskoja jätkiä riittää.
17167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat
  • Jenkkilä on kaatopaikka, yksi vitun ghetto eikä tasan mitään muuta. Jenkkilän luonto ja maa itse ovat hyvinkin kauniit, sääli vain että se on täynnä niitä vitun jenkkipaskoja.

    Äänestä

  • Ne eivät halua palata Afrikkaan.

    Äänestä

  • USA on euroopan pummien luvattu maa sinne muutti kaikki pummit ja pelkurit.

    Äänestä

Samanlaisia paskoja ne Obamat ja Bush:it ym. ovat kusettaneet kansaansa olantakaa.
Ryöstäneet ja tuhonneet maita sodilla vain näyttääkseen maailmalle kykyjään.

Äänestä

Ai Hillary on rehellinen? Otapa selvää.

Äänestä
  • Aviorikkojan vaimo ennusti Nostradamus.

    Äänestä

Niillä karkeilla neemujen suut makeaksi.

Äänestä
  • Totta tuokin.

    Äänestä

Mitä väliä Hillary on ihan yhtä paska. Media keuhkoo näistä USA:n vaaleista aina vuositolkulla vaikka USA:n kaksipuoluejärjestelmässä on ihan sama kumpi puolue on vallassa politiikka on aika lailla tismalleen sama. Päätökset tekee rahamiehet taustalla ja he ajaa vain omia etujaan. Vain idiootti jaksaa jauhaa jostain trumpista. Kaikki oli innoissaan obamasta mutta politiikka oli ihan samaa mitä bushilla. Urpilainenkin tais huutaa tv:ssä "yes we can" huh huh.

Äänestä

Se on erittäin hyvä, ettei iltapaskalla ole äänioikeutta suurvaltojen vaaleissa. Menisi muuten ripulin puolelle.

Äänestä

Trump on täys jauhopää ja nekin jauhot on jo ajat sitten kastunu

Äänestä
  • Sanna on jauho imppari.

    Äänestä

Trump kusee toisten ja omienkin muroihin

Äänestä

Lausunto: silti kovapäiset Trumpin fanit ihailevat häntä.

Äänestä
Anonyymi00017

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


paskahaisee kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016092022344380_ul.shtml

Kyllä tämä kertoo kaiken, täytyy olla samanlainen paska jos tuota äänestää ja kyllähän USA:ssa paskoja jätkiä riittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu